Prvá plastická operácia s pokrokovým typom implantátov B-Lite® MESMO® na Slovensku

Doc. MUDr. Martin Boháč, PhD., MPH, MHA, Febopras je lídrom v aplikácii odľahčených prsníkových implantátov B-Lite na Slovenskom trhu. Svoje líderstvo potvrdil aj nedávno v historicky prvej operácii zväčšenia prsníkov pomocou nových inovatívnych silikónových implantátov B-Lite® MESMO®. V úvode júla použil tento typ implantátu vôbec prvýkrát a vytýčil tak nový míľnik v oblasti plastickej chirurgie na Slovensku. „Som veľmi rád, že som mohol po prvýkrát použiť tento pokrokový typ prsníkových implantátov. Teší ma, že sa do estetickej chirurgie neustále aplikujú najmodernejšie poznatky a technológie, ktoré môžem následne ponúkať svojim klientkam a klientom.“

MUDr. Martin Boháč je plastický chirurg so špičkovým renomé a bohatými profesionálnymi zručnosťami, ktoré získal na Slovensku i vo viacerých krajinách v zahraničí. Majstrovstvo plastickej chirurgie manifestuje v umení stvárňovania krásy. Špecializuje na kombinované esteticko-chirurgické zákroky a medzi časté samostatné zákroky patrí práve zväčšovanie prsníkov.

Za posledných päťdesiat rokov sa zručnosti chirurgov výrazne zlepšili, ale prsné implantáty sa zásadne nemenili. Prsné implantáty B-Lite od spoločnosti POLYTECH predstavené v roku 2014 sú jediné odľahčené implantáty pre zväčšenie a rekonštrukciu pŕs. Tento rok boli inovované o špeciálnu pokročilú konštrukciu obalu – pokrokovú a bezpečnú mikrotextúru MESMO. Tá je unikátna aj tým, že výrazne znižuje riziko anaplastického lymfómu BIA-ALCL.

Viac o B-Lite MESMO:

  • B-Lite implantáty vážia o tretinu menej pri rovnakom objeme. Vnútro odľahčených implantátov totiž tvorí silikón so vzduchovými bublinkami – mikrosférami, ktoré gél nadľahčujú.
  • Vďaka tomu vyzerajú prsia prirodzenejšie a kvôli svojej nižšej váhe sú ideálne pre ženy s aktívnym životným štýlom. Ľahšie sa s nimi športuje a nezaťažujú chrbát.
  • Po operácii sa vďaka menšej záťaži lepšie zotavujú aj pacientky, ktorým odstránili prsníky zo zdravotných dôvodov a je nutné ich vymodelovať. Pociťujú menšie napätie v prsníkoch.
  • Kvôli použitému materiálu poskytuje tiež lepšie zobrazovanie prsnej žľazy pri mamografickom vyšetrení.
  • Ide o jedinečné odľahčené implantáty, ktoré kombinujú odľahčený gél s pokročilou konštrukciou obalu s povrchom MESMO.
  • Vďaka povrchu MESMO s jemnou mikrotextúrou sa výrazne znižuje riziko anaplastického lymfómu BIA-ALCL.

Zdieľať

Ďalšie články

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov