Galéria
a recenzie

V prvom rade dbáme
na spokojnosť našich klientov

Mala som spadnuté viečka, po rokoch mi to začalo prekážať. Moje videnie sa zhoršovalo a na večer som cítila silné pálenie očí. Rozhodla som sa navštíviť pána doktora Boháča. Je to veľmi milý a ústretový lekár. Trpezlivo odpovedal na všetky moje otázky a svojim prístupom veľmi rýchlo ovplyvnil moje rozhodnutie. Dnes viem, že bolo správne. Moje videnie sa zlepšilo a ustúpilo aj pálenie očí a čo je podstatné, moje viečka dnes vyzerajú prirodzene. Vrelo odporúčam pána doktora všetkým, ktorí váhajú a nevedia sa rozhodnúť.

Spokojná klientka z Bratislavy

Absolvovala som operáciu u pána doktora Boháča. Všetkým vrelo odporúčam. Som maximálne spokojná s výsledkom. Prvé dni po operácii boli trošku bolestivé, ale dalo sa to zvládnuť. Pán doktor je nesmierne milý profesionál, ktorý veľmi ochotne odpovedal na každú moju otázku. Veľmi pekne ďakujem.

Petra z Banskej Bystrice

Nad operáciou som uvažovala uz minimálne 10 rokov. Potom som našla recenzie na doktora Boháča a po konzultácii a extrémne rýchlom objednaní na operáciu, som operáciu podstúpila a nemôžem byť spokojnejšia. Keby som vedela, že operácia vôbec nebolí a na sále vám pustia hudbu na želanie, už dávno by som ju absolvovala. Dokonca som mala len mierny opuch pod očami. Výsledok je úplne prirodzený, takže jediné čo ľudia teraz skúmajú je, prečo vyzeráte zrazu lepšie.

Spokojná klientka z Bratislavy

Operáciu som podstúpila s cieľom zdvihnúť bradu a kútiky okolo úst, ktoré mi v ovisnutej polohe dodávali prísny až namosúrený výraz. Pri konzultácii pán doktor navrhol urobiť aj lipotransfer – tuk z môjho brucha pridať do líc. Všetko prebehlo hladko. S výsledkom som veľmi spokojná – nielenže nepôsobim namosúrene ale pri úsmeve sa mi objavujú také šibalské „jamky v lícach“, čo mi je veľmi milé. Zo srdca ďakujem MUDr. Boháčovi a jeho tímu za profesionálny a ľudský prístup. Zlepšili mi kvalitu života.

Baška z Bratislavy

Nemohol som dýchať, mal som dolámanú nosnú prepážku, zle som spával a chrápal som. Teraz je to ďaleko lepšie a prístup, aký som zažil som už dlho nevidel. Môžem len vrelo odporučiť každému, kto má podobný problém. MUDr. Boháč a jeho prístup je príkladom pre všetkých podobných doktorov, že takto to má presne vyzerať. Želám mu len to najlepšie a ďakujem.

Miki zo Žiliny

Prácu pána doktora Boháča sledujem už dlho. Slogan „chirurg povolaním, umelec srdcom“ ho absolútne vystihuje, preto som operáciu viečok zverila práve jemu. Od prvej konzultácie bol prístup pána doktora a jeho asistentiek veľmi príjemný a profesionálny. Vysvetlil mi, ako bude zákrok prebiehať a nastavil mi očakávania ohľadne výsledku. S výsledkom som nadmieru spokojná – moja tvár posobí veselšie, viečka neťažia a navyše to vyzerá neskutočne prirodzene.

Alena z Bratislavy

Absolvovala som zmenšenie prsníkov a liposukciu. Pre MUDr. Boháča som sa rozhodla nie len na základe recenzií, po prečítaní článkov na tému prsia, jeho pôsobení v relácií premeny, ale i vzdelenia a atestácie spravili záver v rozhodnutí. Jeho charizmatický prístup a prax moje rozhodnutie len potvrdilo. Operácia dopadla veľmi dobre. Môj život sa zmenil hneď v prvých dňoch. Stratili sa bolesti na šiji a medzi lopatkami. Na svoje prsia sa viem už len usmievať. Bruško a nohy sú už teraz menšie o 4,5 litra tuku a viem, že budú časom len menšie z čoho sa nesmierne teším☺. Som rada, že som tak dlho zvažovala a našla toho správneho odborníka. Ak by som sa mala rozhodnúť ešte raz, tak neváham a zvolím si MUDr. Boháča. Ešte raz veľké ďakujem☺

Deni z Bratislavy

Ďakujem pán umelec! Od prvého stretnutia som nadobudla pocit, že som v správnych rukách. Preto neboli žiadne obavy z operácie zmenšenia prsníkov a po pár bolestivých dňoch a prebdených nocí, na ktoré som rýchlo zabudla, sa mi vrátil úsmev na tvár o to väčší. Prístup lekára a starostlivosť celého tímu je neskutočná a profesionálna. Ešte raz vďaka, že robíte ľudí krajšími a šťastnejšími. Ja rozhodne som!

Spokojná klientka z Bratislavy

B-Lite v kombinácii s prijemným doktorom Boháčom bola pre mňa tá najlepšia voľba. Moje prsia sú krásne, pôsobia prirodzene a čo je najväčšie pozitívum, nemám absolútne žiadny pocit tiaže – akoby som ich v tele ani nemala! Tento typ implantátu je hodný investície pár stoviek eur navyše, oproti tým bežným. Neľutujem, že som sa rozhodla práve pre B-Lite a zverila sa do rúk pána doktora Boháča. Má ľudský a profesionálny prístup a tiež bohaté skúsenosti vo svojom odbore.

Barbora z Trnavy

Celý život som mala malé prsia, necítila som sa dobre vo svojom tele, nízke sebavedomie bolo samozrejmosťou. Po prečítaní viacerých recenzií som sa rozhodla pre augmentáciu u MUDr. Boháča.
Na konzultácií mi pán doktor vysvetlil, čo je pre mňa najvhodnejšie. Už po 48 hodinách po zákroku som zvládala ľahké domáce práce alebo prechádzku s mojou ročnou dcérou. Vďaka šikovným rukám pána doktora Boháča je moje sebavedomie na správnom mieste. Ak sa zveríte do rúk pána doktora tak nebudete nikdy ľutovať, bolesť zmizne veľmi rýchlo. S výsledkom som nad mieru spokojná 😊😊😊

Spokojná klientka z Bratislavy

Prístup pána doktora bol dokonalý, poradil, odporučil. Operácie som sa bála ako čert kríža, s odstupom času naozaj neviem prečo 😉 Na druhý deň som doma vysávala, varila a sedela na káve. Bolesti absolútne skoro žiadne, už po 3 dňoch som sa cítila akoby som sa s nimi narodila. Pán doktor Boháč je veľký odborník, prsia mám na vlas rovnaké, krásne, nie sú vulgárne ale krásne decentné presne také, aké poradil, aby sa mi hodili k mojej postave.

Zuzana z Bratislavy

Vďaka rôznym okolnostiam som sa rozhodla pre zväčšenie prsníkov. Vyhľadala som si pána doktora podľa mena a po prvom prezretí stránky a jednotlivých zákrokov som mala vo výbere jasno. Výsledok je neopísateľný, prsia naozaj naozaj pôsobia neskutočne prirodzene. Je mi potešením, že som si Vás vyhľadala, zverila sa Vám do rúk a vy ste mi do bodky naozaj splnili to, o čom som niekoľko rokov len snívala.
Ste naozaj TEAM, s veľkým ♥. A ja vám všetkým zo ♥ ďakujem a prajem čo najviac spokojných klientov, nech im všetkým vyčaríte ten pocit spokojnosti a radosti.

Ivet z Bratislavy

Pôvodne som išla iba na konzultáciu liposukcie brady a som 10 dní po liposukcii brady, bruška, vnútorných stehien a kolien! To je výsledok bezhraničnej dôvery k pánu doktorovi: NAJLEPŠÍ PROFESIONÁL a najľudskejší slovenský odborník v plastickej chirurgie. Úsmev, ktorý ho sprevádza kompletizuje jeho výnimočnú osobnosť bez samoľúbosti, nafúkanosti. 100 % výsledok je tak krásno-úžasný, že toto bol najkrajší darček k môjmu odchodu do dôchodku. Ľutujem jedine, že som to nespravila skôr. Z celého srdca VĎAKA doc. MUDr. Boháč PhD. a ďakujem každému, kto sa podieľal na mojom zákroku.

Anna zo Žiliny

U pána doktora Boháča som podstúpila liposukciu stehien a brucha nakoľko na tieto partie nezaberalo ani cvičenie. Bola som príjemne prekvapená rýchlym termínom konzultácie aj zákroku, perfektnou komunikáciou s jeho veľmi milou ochotnou asistentkou a samozrejme prístupom a profesionalitou pána doktora. S výsledkom aj pooperačnou starostlivosťou som veľmi spokojná, pána doktora odporúčam každému, kto zvažuje estetický zákrok.

Spokojná klientka z Bratislavy

Touto cestou by som sa chcela poďakovať MUDr. Martinovi Boháčovi. Vysoko si cením jeho profesionálny prístup pri vykonávaní jeho práce od prvej konzultácie, samotného operačného zákroku, ako aj záujem o pacienta po zákroku. Pred 2 mesiacmi som podstúpila abdominoplastiku a korekciu hernie s výraznou diastázou po dvoch sekciách. S výsledkom som veľmi spokojná.

Michaela z Bratislavy

S celkovým výsledkom mojej operácie brucha a prsníkov som veľmi spokojný. Človek si musí zvyknúť na nové telo, keďže som bol 20 rokov obézny. Schudol som 56 kg ale bez pomoci a operácie u MUDr. Martina Boháča by to nemalo ten správny estetický efekt. Kožu by som mal ovisnutú a veľmi ma to obmedzovalo vo všetkých činnostiach. Prvý krát som bol operovaný, bál som sa aj tešil, prvé dni treba prekonať, rany sa hoja rýchlo. Pán doktor Vás na všetko pripraví je sympatický, aj sme sa zasmiali. Keď som bol doma z nemocnice a mal som problém, vždy mi pán doktor poradil. Môžem len vrelo odporúčať a poďakovať k výbornej zmene v mojom živote.

Miroslav z Banskej Bystrice

Koncom februára som podstúpila kombinovaný zákrok – korekcia diastázy a abdominoplastiku. Dr. Boháč mi všetko podrobne vysvetlil, je vidno, že je skúsený plastický chirurg. Veľká vďaka patrí pánovi doktorovi a celému tímu za profesionálny a ľudský prístup. Aj napriek malým komplikáciám počas rekonvalescencie sa všetko výborne zahojilo a s výsledkom som veľmi spokojná, pána doktora môžem iba odporučiť. Je to veľmi príjemný, ústretový človek, ktorý vie čo robí.

Janey z Nemecka

Pána doktora Boháča som oslovila s nie bežnou požiadavkou – aplikácia botoxu do dlaní z dôvodu ich nadmerného potenia. Po dohodnutí termínu prebehla samotná aplikácia botoxu, ktorá trvá skutočne pár minút. Pre niekoho môže byť tento zákrok mierne nepríjemný, skutočne však iba mierne – vpichy nie sú (z môjho pohľadu) hlboké a zákrok trvá naozaj pár minút. V tejto súvislosti si dovolím skutočne poďakovať a vyzdvihnúť prácu pána doktora Boháča ako aj jeho asistentky Zuzky. Ochota vysvetliť všetko potrebné, zodpovedať aj banálne otázky, ktoré pre mňa ako laika boli dôležité, záujem o pacienta, odborné ošetrenie a predovšetkým ľudský prístup je presne to, s čím som sa tu stretla.

Alexandra z Bratislavy
V prípade, že ste boli spokojný so zrealizovaným zákrokom, budeme veľmi radi, keď sa podelíte s Vašou skúsenosťou.

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov