Novinka: Doprajte si u nás výnimočné kozmetické ošetrenie s prémiovou značkou ZO Skin Health

Hydratovaná, vyživená a prekrvená pokožka je pripravená odolávať vonkajším vplyvom, lepšie reagovať na prípadné zásahy a regenerovať sa. Správnu a pravidelnú starostlivosť o pokožku považujeme za dôležitú a preto portfólio našich služieb rozširujeme o kozmetické ošetrenia.

Očakávať môžete prémiové kozmetické služby, najkvalitnejšiu kozmetiku a prostredie, v ktorom načerpáte to, čo práve potrebujete. 

Starostlivosť šitá na mieru

Individuálny prístup je pre nás samozrejmý a o to viac, keď ide o pokožku. Na základe úvodnej konzultácie a diagnostiky Vám navrhneme ošetrenie najvhodnejšie pre Váš typ pleti, radi Vám vysvetlíme ako by Vaša denná rutina starostlivosti o pleť mala vyzerať a navrhneme Vám plán dlhodobej starostlivosti o Vašu pleť.

Produkty americkej značky ZO Skin Health

Dôverujeme vedeckým poznatkom, inovatívnemu prístupu a kontinuálnemu vzdelávaniu v oblasti starostlivosti o pleť, a preto pri našej práci používame kozmetiku ZO® Skin Health. Kozmetické produkty tejto značky poskytujú komplexné riešenia pre dosiahnutie a udržiavanie zdravej pokožky pre každého. 

Príďte sa k nám sami presvedčiť a posuňte svoju starostlivosť o pleť na vyššiu úroveň. Môžete jej tak dopriať to, čo si zaslúži.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov