O 30% ľahšie implantáty B-Lite sú revolučnou novinkou na trhu

Aplikácia odľahčených B-Lite implantátov je novinkou v estetickej chirurgii. Ich vnútro tvorí silikónový gél so vzduchovými bublinkami, ktoré gél nadľahčujú. Výsledkom je prirodzene vyzerajúci vzhľad poprsia a menšia záťaž chrbta.

Odľahčené B-Lite prsné implantáty predstavujú inováciu vhodnú pre dámy, ktoré od vytúženého dekoltu dosiaľ odrádzali možné bolesti chrbta či obava z nutnosti výmeny implantátov po čase. Od vykonania prvej augmentačnej mammaplastiky vložením silikónového implantátu uplynulo takmer šesťdesiat rokov, inovácie v oblasti prsných implantátov odvtedy výrazne pokročili. Ak túžite po krásnom a príťažlivom poprsí, ale nechcete prísť o každodenný komfort, zvážte odľahčené B-Lite implantáty. Čím sú výnimočné?

Moderné riešenie

Odľahčené B-Lite prsné implantáty sú mimoriadne žiaducou inováciou v oblasti plastickej chirurgie prsníkov. Keďže ide o silikónové implantáty, vzhľadom sa nelíšia od bežných prsných implantátov. Výrazný rozdiel je v ich hmotnosti, pričom B-Lite implantáty sú až o 30 % ľahšie než klasické silikónové implantáty. Vďačia za to unikátnej výplni tvorenej špeciálnym silikónovým gélom navyše obohateným o vzduchové mikrosféry. Laicky povedané, odľahčené implantáty obsahujú silikón so vzduchovými bublinkami, ktoré implantát efektívne nadľahčujú. Preto B-Lite implantáty odolávajú každodennému pôsobeniu gravitácie a tiež nezaťažujú prsné ani okolité tkanivo, tak ako klasické implantáty.

Prirodzený vzhľad a odolnosť

Inovatívne zloženie výplne tiež zaručuje prirodzenejší vzhľad finálneho poprsia. Vzduchové mikrosféry v spojení s gélom sa správajú mimoriadne stabilne. Implantát sa po vložení do tela dokonale prispôsobí okolitému prostrediu, takže sa ani nezvlní, a jeho voľný okraj ani nevystúpi do popredia, čo prsníkom dodá naturálny vzhľad. Navyše, vďaka pevnej väzbe medzi mikrosférami a silikónovým gélom sú odľahčené B-Lite implantáty napriek nižšej hmotnosti odolnejšie voči tlaku aj nárazom.

Praktická voľba

Lekári zase ocenia fakt, že pri vyšetrovaní mamografom sú B-Lite implantáty priehľadnejšie. No snáď najvýraznejšou výhodou je ich životnosť. Majú doživotnú záruku, preto ich po čase nie je potrebné vymeniť. Sú teda bezpečné, vyrobené z kvalitných materiálov a certifikované. Dostupné sú v rôznych tvaroch a veľkostiach, takže vyhovejú individuálnym požiadavkám každej ženy bez ohľadu na vek.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov