Pozrite si výhody aplikácie odľahčených B-Lite implantátov v krátkom videu

MUDr. Martin Boháč je lídrom v aplikácii odľahčených implantátov B-Lite na Slovensku. Vo videu sa spoločne s majsterkou sveta v ženskom bikini fitness Nikolou Weiterovou podelí o svoje skúsenosti s jedinými odľahčenými implantátmi na svete.

Odľahčené B-Lite implantáty sú revolučnou novinkou na trhu prsných implantátov. Ich najväčšou výhodou je až o 30% nižšia hmotnosť oproti bežným implantátom vďaka inovatívnemu silikónovému gélu so vzduchovými mikrosférami, ktoré gél nadľahčujú. Vďaka ich ľahkosti nemajú prsia tendenciu toľko klesať a preto vyzerajú prirodzenejšie. Zároveň sa s nimi ľahšie športuje a predchádza bolestiam chrbta.

Zdieľať

Ďalšie články

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov