Revitalizácia pokožky s Drakulovou terapiou

Revolučnú metódu, vďaka ktorej je možné dosiahnuť omladenie pleti, jej vypnutie, zjednotenie farebného tónu, zjemnenie vrások ako aj drobných jazvičiek predstavuje Drakulova terapia, známa aj ako plazmaterapia. Ide o miniinvazívne ošetrenie, pri ktorom sa sterilne spracovaná krvná plazma spolu s doštičkami získaná z vašej vlastnej krvi aplikuje mikrovpichmi do strednej vrstvy kože, kde spúšťa regeneračné a omladzujúce procesy. Plazma obohatená o doštičky obsahuje faktory esenciálne pre funkciu buniek ako sú živiny, vitamíny, hormóny, elektrolyty, rastové faktory a proteíny, ktoré sú potrebné pre obnovu buniek. Jedinečnosť tejto metódy spočíva v stimulácii prirodzených mechanizmov ľudského tela. Tým, že sa počas ošetrenia aplikuje telu vlastný materiál, eliminuje sa riziko akejkoľvek alergickej reakcie, zákrok predstavuje prirodzený spôsob rejuvenizácie na bunkovej úrovni. Tento drakula koktejl sa môže aplikovať  do pokožky tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk ako aj do pokožky vlasov.

Účinná metóda pre každý vek

Pleť v každom veku si vyžaduje adekvátnu starostlivosť a práve plazmaterapia je tou najlepšou voľbou v prípade, ak sa rozhodnete podstúpiť omladenie pokožky. Aj pre mladšie ročníky je vhodná plazmaterapia, a to konkrétne pre klientky so sklonom k akné, kedy ošetrenie efektívne potláča vznik zápalových prejavov a urýchľuje proces hojenia. Klientky v zrelšom veku ocenia možnosť obohatenia plazmaterapie o kyselinu hyalurónovú pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledného efektu a optimálnu dlhodobú hydratáciu pokožky. Pozitíva plazmaterapie ocenia aj muži, keďže dokáže stimulovať pokožku hlavy, podporiť rast vlasov a spomaliť ich vypadávanie.

Drakulova terapia je ošetrením, ktoré dokáže spomaliť starnutie pokožky, výsledkom je vypnutá, mladistvá a rozžiarená pleť. Podpora tvorby elastínu a kolagénu, zjemnenie vrások, liečba strií, aknóznej pleti či redukcia nepekných kruhov pod očami. Toto všetko sú blahodarne účinky tejto metódy. Pre dosiahnutie čo možno najlepšieho výsledku sa odporúča absolvovať minimálne tri ošetrenia  v dvojtýždňových až mesačných intervaloch.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov