Vstúpte s nami do sveta prémiovej starostlivosti o pleť so značkou ZO® SKIN HEALTH

V MB Clinic dôverujeme vedeckým poznatkom, inovatívnemu prístupu a kontinuálnemu vzdelávaniu v oblasti starostlivostí o pleť. Preto Vám, ako prvá klinika na Slovensku, ponúkame diagnostiku a ošetrenie pleti prémiovou značkou ZO® SKIN HEALTH.

Inovácie, výskum a vzdelávanie

Odborníci v ZO® Skin Health veria, že jediný spôsob, ako dosiahnuť zdravie pokožky, je prostredníctvom sily vedy. Vďaka práci zakladateľa, a celosvetovo uznávaného dermatológa Dr. Zeina Obagia, posúva ZO® Skin Health hranice medicínskej starostlivosti o pleť. Kombináciou inovatívneho prístupu, výkonných technológií a produktového vzdelávania poskytuje nový pohľad na tradičnú starostlivosť o pleť.

Cieľom tejto prémiovej značky je priniesť komplexné riešenie pre zdravú pokožku pre každého, bez ohľadu na vek, stav pokožky alebo typ pleti. Portfólio produktov ZO® sa zameriava na problémy s pokožkou, ako je napríklad poškodenie slnkom, pigmentové  škvrny, ako aj na prevenciu jej budúceho poškodenia.

Systematický trojfázový prístup k starostlivosti o pleť

Hlavný princíp komplexnej starostlivosti o pleť je systematický trojfázový prístup:

  1. krok GETTING SKIN READY®

Zdravie pokožky je potrebné budovať od základu. Čistú pleť získate bez ohľadu na jej typ tým, že ju maximálne ozdravíte a vrátite späť do rovnováhy. GSR® je nevyhnutným prvým krokom na dosiahnutie zdravej pokožky. Jedná sa o jednoduchý systém čistenia, exfoliácie a tonizácie. Tieto tri kroky vo vzájomnej synergii obnovujú zdravie pokožky a prispievajú k maximálnej účinnosti akýchkoľvek preventívnych alebo korektívnych produktov.

2. krok PREVENCIA A KOREKCIA

Produkty určené na riešenie konkrétnych problémov pokožky. Zahŕňajú najrôznejšie riešenia od programu každodennej preventívnej starostlivosti, ktoré pleť udržujú zdravú a bránia budúcemu poškodeniu, až po intenzívnejšie programy zamerané na korekciu a obnovu pokožky.

3. krok OCHRANA

Prípravky ZO® na ochranu proti slnku sú podložené vedeckými štúdiami a ponúkajú ten najširší a najkomplexnejší možný rozsah ochrany proti slnku. Pokroková technológia Triple-Spectrum Protection® chráni pokožku pred UVA/UVB žiarením, vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEV) a infračervenými lúčmi (IR-A).

U nás, v MB Clinic, Vám radi poskytneme bližšie informácie o produktoch ZO® SKIN HEALTH.

Objednajte sa na vstupnú konzultáciu a diagnostiku pleti a potešte sa prémiovým kozmetickým ošetrením.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov