Vďaka zákroku IntimBloom môžu intímne partie opäť rozkvitnúť

Citlivá téma, o ktorej sa nehovorí ľahko. Stresová inkontinencia, strata vlhkosti v intímnych partiách, či oslabenie panvového dna sú nepríjemnosti, ktoré dokážu negatívne vplývať na kvalitu života. Tieto problémy sa dajú účinne riešiť v rámci zákroku vaginálnej rejuvenizácie IntimBloom, ktorý je zameraný na omladenie a zlepšenie funkčnosti intímnych partií. Je neinvazívny, bezbolestný a dá sa absolvovať v rámci komfortu ambulantného ošetrenia.

Vaginálna rejuvenizácia IntimBloom MB, alebo omladenie pošvovej sliznice, je rýchly bezbolestný zákrok vykonávaný pomocou špeciálneho lasera. Táto aplikácia lasera pomáha obnoviť tvorbu kolagénu, elastínu a cievne zásobovanie pošvových stien. Pošvová sliznica tak získa späť svoju pružnosť, dostatočnú hrúbku a zriasenie, čím výrazne obmedzí aj často problematický únik moču pri kašli, kýchnutí, pohybe či športe. Obnovou cievneho zásobenia a prinavrátením vlhkosti dokáže vaginálna rejuvenizácia výrazne skvalitniť aj sexuálny život.

Vaginálna rejuvenizácia IntimBloom MB predstavuje unikátnu a špičkovú metódu v minimálne invazívnej ambulantnej liečbe popisovaných ťažkostí a je to dlhodobé, časovo nenáročné riešenie komplexného vaginálneho komfortu a intímneho zdravia.

Zdieľať

Ďalšie články

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov