Alexandra z Bratislavy

Pána doktora Boháča som oslovila s nie bežnou požiadavkou – aplikácia botoxu do dlaní z dôvodu ich nadmerného potenia. Po dohodnutí termínu prebehla samotná aplikácia botoxu, ktorá trvá skutočne pár minút. Pre niekoho môže byť tento zákrok mierne nepríjemný, skutočne však iba mierne – vpichy nie sú (z môjho pohľadu) hlboké a zákrok trvá naozaj pár minút. V tejto súvislosti si dovolím skutočne poďakovať a vyzdvihnúť prácu pána doktora Boháča ako aj jeho asistentky Zuzky. Ochota vysvetliť všetko potrebné, zodpovedať aj banálne otázky, ktoré pre mňa ako laika boli dôležité, záujem o pacienta, odborné ošetrenie a predovšetkým ľudský prístup je presne to, s čím som sa tu stretla.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov