Barbora B.

Veľmi rada by som sa podelila o svoju výbornú skúsenosť s návštevou MB Clinic. Keďže to bola moja prvá skúsenosť s estetickou klinikou ako takou, hľadala som odborný a ľudský prístup, ktorý sa mi práve tu naplnil. Návšteva tejto kliniky je skutočným zážitkom pre každú ženu, ale aj muža. Okrem nádherného priestoru tu natrafíte na veľmi milý, profesionálny a vždy ochotný personál. Konzultáciu aj samotné ošetrenie Skinbooster som podstúpila u p.doktorky MUDr. Viestovej. Jej odbornosť a individuálny prístup ma už na začiatku presvedčili, že to bude príjemná skúsenosť. Pri samotnom ošetrení sa mi to len potvrdilo a ja sa neviem dočkať na ďalšiu návštevu. Ak chcete svojej pleti a telu dopriať kvalitnú starostlivosť, rozhodne vyskúšajte služby MB Clinic.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov