Deni z Bratislavy

Absolvovala som zmenšenie prsníkov a liposukciu. Pre MUDr. Boháča som sa rozhodla nie len na základe recenzií, po prečítaní článkov na tému prsia, jeho pôsobení v relácií premeny, ale i vzdelenia a atestácie spravili záver v rozhodnutí. Jeho charizmatický prístup a prax moje rozhodnutie len potvrdilo. Operácia dopadla veľmi dobre. Môj život sa zmenil hneď v prvých dňoch. Stratili sa bolesti na šiji a medzi lopatkami. Na svoje prsia sa viem už len usmievať. Bruško a nohy sú už teraz menšie o 4,5 litra tuku a viem, že budú časom len menšie z čoho sa nesmierne teším☺. Som rada, že som tak dlho zvažovala a našla toho správneho odborníka. Ak by som sa mala rozhodnúť ešte raz, tak neváham a zvolím si MUDr. Boháča. Ešte raz veľké ďakujem☺

Zdieľať

Ďalšie články

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov