Klaudia V.

Absolvovala som ošetrenie IntimBloom u MUDr. Böhmera. Keďže som po troch tehotenstvách, z toho jednej sekcii a dvoch spontánnych pôrodoch, pociťovala som diskomfort v súvislosti s veľmi miernou stresovou inkontinenciou a hlavne s pružnosťou a vlhkosťou vaginálnych slizníc. Rozhodla som sa preto vyskúšať ošetrenie IntimBloom. V propagačných materiáloch sa uvádza, ako efekt ošetrenia, dlhodobé zlepšenie uvedených problémov. Absolvovala som už všetky 3 ošetrenia, z ktorých zákrok pozostáva a musím povedať, že to u mňa skutočne funguje. Najväčší rozdiel a zlepšenie som pocítila po prvom ošetrení, kedy to bolo odrazu „wau“, lebo som sa cítila ako pred prvým tehotenstvom – žiadna suchosť, žiadna inkontinencia, dokonca mierne zlepšenie aj vonkajšieho vzhľadu pošvy.Ošetrenie vrelo odporúčam každej žene, ktorá má za sebou tehotenstvo/-á, prípadne ktorá trpela opakovanými zápalmi, ktoré jej spôsobili zhoršenie vaginálneho prostredia. Skutočne to funguje!

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov