Miroslav z Banskej Bystrice

S celkovým výsledkom mojej operácie brucha a prsníkov som veľmi spokojný. Človek si musí zvyknúť na nové telo, keďže som bol 20 rokov obézny. Schudol som 56 kg ale bez pomoci a operácie u MUDr. Martina Boháča by to nemalo ten správny estetický efekt. Kožu by som mal ovisnutú a veľmi ma to obmedzovalo vo všetkých činnostiach. Prvý krát som bol operovaný, bál som sa aj tešil, prvé dni treba prekonať, rany sa hoja rýchlo. Pán doktor Vás na všetko pripraví je sympatický, aj sme sa zasmiali. Keď som bol doma z nemocnice a mal som problém, vždy mi pán doktor poradil. Môžem len vrelo odporúčať a poďakovať k výbornej zmene v mojom živote.

Zdieľať

Dohodnime si stretnutie

Radi Vás privítame v historickom centre Bratislavy na Gorkého 4, v príjemnom prostredí nášho MB Clinic Lounge, kde sa s Vami porozprávame a všetko Vám vysvetlíme.

Dohodnime si konzultáciu

Estetická chirurgia
+421 948 882 882

Ďalšie špecializácie
+421 948 883 883

Email
info@mbclinic.sk

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov