Dermatológia

Súčasným trendom sú miniinvazívne estetické procedúry, ako aplikácia výplňových materiálov a botulotoxínu či mezoterapia. Skrášlenie je okamžité, dostupné a jednoduché. Oblasť estetickej dermatológie u nás na klinike vedie skúsená dermatologička s prívetivým a ľudským prístupom MUDr. Alexandra Viestová.

 • Omladenie Mezoterapia

  Efektívna omladzovacia metóda, mezoterapia, pôsobí na bunkovej úrovni pomocou účinných látok. Najpreferovanejšou je vlastná krvná plazma. Takzvaná 'drakulova terapia' sa skladá z kmeňových buniek z vlastného tukového tkaniva a kokteilu vitamínov alebo kyseliny hyalurónovej. Tieto aplikované zmesi stimulujú množenie kožných buniek a produkciu kolagénových vlákien, ktoré vekom prirodzene miznú. Výsledkom je rozžiarenie, regenerácia a zreteľné omladenie pleti. Mezoterapia patrí medzi najobľúbenejšie miniinvazívne ambulantné zákroky estetickej chirurgie.

 • Vrásky Botulotoxin / Botox

  Vplyvom starnutia sa znižuje elasticita kože a vznikajú vrásky. Tieto však môžu vznikať aj v mladšom veku vplyvom mimiky tváre. Kvalita kože a mimika závisí aj od genetiky, je u každého iná. Niekto má väčší sklon k tvorbe vejárikov okolo očí, iný sa mračí alebo je výrazovo veľmi expresívny. Opakované pohyby časom vytvárajú vrásky. Prevenciou proti vzniku mimických vrások, najmä v hornej polovici tváre, je aplikácia botulotoxínu. Inaktivuje mimické svalstvo a vedie k jeho uvoľneniu, s estetickým efektom vyhľadenia vrások. Botox účinne rieši napríklad aj nadmerné potenie.

 • Injekčné výplne Kyselina hyalurónová

  Obľúbená miniinvazívna metóda efektívne odstraňuje prejavy starnutia — vyhladením vrások, korekciou jaziev, modeláciou kontúr a objemu tváre, zväčšením pier a celkovým omladením. Injekčné výplne sú prípravky vytvorené najčastejšie na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je telu vlastná. Na trhu existujú rôzne druhy výplní, odlišujú sa koncentráciou kyseliny hyalurónovej, jej zosieťovaním a viskozitou. Vhodnú voľbu odporučí lekár.

 • Regenerácia pleti Plazmoterapia

  Ide o miniinvazívne ošetrenie, pri ktorom sa sterilne spracovaná krvná plazma spolu s doštičkami získaná z vašej vlastnej krvi aplikuje mikrovpichmi do strednej vrstvy kože, kde spúšťa regeneračné a omladzujúce procesy. Plazma obohatená o doštičky obsahuje faktory esenciálne pre funkciu buniek ako sú živiny, vitamíny, hormóny, elektrolyty, rastové faktory a proteíny, ktoré sú potrebné pre obnovu buniek.

 • Hĺbková hydratácia a omladenie pleti Skin Booster

  Je ošetrenie, počas ktorého aplikujeme piatimi ihličkami súčasne jemne zosieťovanú kyselinu hyalurónovú do strednej vrstvy kože aplikačnou pištolou za účelom dosiahnutia hĺbkovej hydratácie, zlepšenia kvality pleti a jej rozjasnenia.
  Pred samotnou aplikáciou sa na pokožku nanesie anesteziologický krém, aby bolo ošetrenie čo najmenej bolestivé. Ošetrenie je možné realizovať celoročne, pri tenšej a dehydratovanej koži pre dosiahnutie maximálneho efektu ideálne 3 ošetrenia v mesačných intervaloch a následne na udržanie jedno ošetrenie raz za pol roka. Ošetrením dokážeme zlepšiť nielen pokožku tváre, ale aj krku, dekoltu a rúk.

 • Ošetrenie očného okolia Smooth Eye

  Neinvazívne laserové ošetrenie očného okolia, vhodné pre dámy aj pánov s jemnými vráskami a ochabnutou pokožkou v tejto lokalite, ktorí ešte nie sú vhodní alebo sa necítia na chirurgickú blefaroplastiku. Prehrievaním kože dochádza k stimulácii kolagénu, čo má za výsledok zjemnenie vrások a vypnutie očného okolia. Ošetrenie je potrebné absolvovať 3x v mesačných intervaloch mimo letnej sezóny.

 • Laserová rejuvenizácia Fotona 4D

  Je systém štyroch neinvazívnych navzájom na seba nadväzujúcich laserových procedúr na ošetrenie vonkajšej aj vnútornej časti tváre. 4D znamená ošetrenie vo všetkých smeroch a vo všetkých vrstvách kože. Ošetrenie prebieha spôsobom, ktorý umožňuje kontrakciu kolagénových vláken v celej hrúbke kože a tým ju dlhodobo spevňuje, vypína a dodáva stratený objem. Pomocou pôsobenia obidvoch vlnových dĺžok laserov Er:YAG aj Nd:YAG a štyroch rôznych režimov ošetrenia je možné dosiahnuť komplexné omladenie pleti na viacerých úrovniach tým, že ošetrenie zasiahne hlbšie, stredné aj povrchové štruktúry kože. Výsledkom je vyhladená, spevnená a svieža pokožka.

 • Odstraňovanie cievok

  Odstraňovanie cievok na tvári a tele realizujeme pomocou lasera. Prebieha prostredníctvom vlnovej dĺžky Nd:YAG. Laser produkuje svetelné žiarenie citlivé na červené farbivo - hemoglobín. Svetelný lúč prenikne k poškodnej cieve a reaguje s jej farbivom. Premenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu cievy na veľmi vysokú teplotu a tým dochádza k želanému a riadenému tepelnému poškodeniu ciev. Imunitný systém následne poškodené tkanivo vylúči z organizmu.

 • Chemický peeling TCA Peeling

  Účinná látka v závislosti od stupňa koncentrácie spôsobí odlúčenie kožného povrchu v podobe povrchového až stredne hlbokého peelingu. Dĺžka hojenia sa odvíja od koncentrácie použitého prípravku. Aplikácia je vhodná na kožné prejavy ako fotoageing, pigmentačné zmeny, vrásky, akné, strie.

V prvom rade dbáme na spokojnosť našich klientov

Ošetrenie u p. MUDr. Viestovej je vždy profesionálne, rýchle a s citom. Jej pokojné a priateľské vystupovanie spôsobujú, že sa na každé ďalšie ošetrenie tešíte. Odporúčam ju nielen pre jej profesionálny ale aj ľudský prístup ku konkrétnemu problému.

Diana O.

Výborná skúsenosť . Profesionálny aj ľudsky skvelý pristup, zameranosť na výsledok a prirodzenosť. Navyše Mudr. Viestová má vášeň pre medicínu a stále študuje nové veci, overuje poznatky a zaujíma sa o vás. Mna odhovorili od zákroku a navrhli oveľa jednoduchšie riešenie a som fakt rada. Skvelý prístup, skvelý tím.

Zuzana Ď.

Pred dvoma týždňami som absolvovala dermatologické ošetrenie u MUDr. Viestove. Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup, príjemnú atmosféru a ochotne vysvetlenie procesu zákroku a ďalších otázok. Pani doktorku Viestovú môžem len odporučiť. Už sa teším na ďalšie príjemné stretnutie.

Zuzana M.

Ošetrenie u Mudr. Viestovej odporúčam. Jej práca je profesionálna a pedantná s ľudským prístupom. Vyzdvihujem tiež dochvíľnosť a príjemné estetické priestory. Šikovné ruky pani doktorky treba určite využiť, budete nadmieru spokojní.

Tatiana K.

Ošetrenie u pani doktorky MUDr. Viestovej v MB Clinic pôsobí ako priateľské stretnutie. Jej milé a prívetivé vystupovanie vo vás vzbudí dobrý pocit, ľudskosť a dôveru. Zároveň profesionálny prístup a vysvetlenie konkrétneho problému rozhodne, že sa úplne odovzdáte pre zákrok do jej rúk, ktorý vykonáva s citom. Odporúčam všetkými desiatimi.

Ľubomíra M.
Cenník dermatologických ošetrení Otvoriť cenník

Cenník dermatologických ošetrení

Konzultácia50 €
Kontrolné vyšetrenie30 €
Aplikácia botulotoxínu 1 lokalita130 €
Aplikácia botulotoxínu 2 lokality220 €
Aplikácia botulotoxínu 3 lokality300 €
Aplikácia botulotoxínu oblasť žuvacích svalov (V shaping)200 €
Nefertiti lifting200 €
Gummy Smile100 €
Aplikácia botulotoxínu okolie úst40 €
Aplikácia DLIO (smutný smajlík)70 €
Aplikácia botulotoxínu bunny lines40 €
Aplikácia botulotoxínu m. Mentalis (brada)60 €
 Mezobotox tvár330 €
Mezobotox krk/dekolt330 €
Aplikácia peptidov do okolia očí150 €
Aplikácia botulotoxínu odstránenie nadmerného potenia – do 300 jednotiek350 €
Dermatológia – Aplikácia botulotoxínu odstránenie nadmerného potenia – do 350 jednotiek400 €
Aplikácia botulotoxínu odstránenie nadmerného potenia – do 400 jednotiek450 €
Aplikácia kyseliny hyalúronovej – 0,55 ml300 €
Aplikácia kyseliny hyalúronovej – 1 ml400 €
Aplikácia HarmonyCA – 1,25 ml420 €
Aplikácia HarmonyCA – 2,5 ml840 €
Aplikácia SISTHAEMA  – 2 ml320 €
Plazmaterapia – tvár/krk/dekolt (1 ampulka)220 €
Plazmaterapia – tvár + krk + dekolt (2 ampulky)370 €
Plazmaterapia – vlasy (1 ampulka)220 €
Plazmaterapia s kyselinou hyalurónovou – tvár/krk/dekolt (1 ampulka)300 €
Plazmaterapia s kyselinou hyalurónovou – tvár + krk + dekolt (2 ampulky)550 €
Skinbooster krk/dekolt – 1 ml300 €
Skinbooster tvár – 2 ml450 €
Skinbooster krk a dekolt – 2 ml450 €
Mezoterapia – tvár/krk/dekolt200 €
Mezoterapia – vlasy100 €
Mezoterapia – vlasy balíček 6 ošetrení480 €
Retinolový peeling100 €
TCA peeling120 €
Fotona 4D – ošetrenie tváre v 4 krokoch450 €
Fotona Smooth Lifting – ošetrenie okolia úst v 4 krokoch300 €
Fotona Smooth Eyes horné viečka150 €
Fotona Smooth Eyes dolné viečka150 €
Fotona Smooth Eyes horné a dolné viečka250 €
Fotona Smooth Lips150 €
Fotona Browlift350 €
Fotona Hairboost (stimulačné ošetrenie vlasových cibuliek)150 €
Fotona Hairboost balíček 6 ošetrení (stimulačné ošetrenie vlasových cibuliek)720 €
Odstraňovanie cievok ND:YAG laser – tvár50 €
Odstraňovanie cievok ND:YAG laser – telo50 €
Odstránenie výrastku na tvári50 €
Odstránenie výrastku na tele50 €
Odstránenie výrastkov na tele do 5ks80 €
Odstránenie výrastkov na tele do 10ks140 €
Odstránenie výrastkov na tele do 20 minút180 €
 Odstránenie výrastkov na tele za každých ďalších 15 minút100 €
Aplikácia lokkálnej anestézy20 €

Ceny sú uvádzané s 20% sadzbou DPH. Cenník je platný od 1.1.2023

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov