Dermatológia

Súčasným trendom sú miniinvazívne estetické procedúry, ako aplikácia výplňových materiálov a botulotoxínu či mezoterapia. Skrášlenie je okamžité, dostupné a jednoduché. Oblasť estetickej dermatológie u nás na klinike vedie skúsená dermatologička s prívetivým a ľudským prístupom MUDr. Alexandra Viestová.

 • Omladenie Mezoterapia

  Mezoterapia je omladzujúce ošetrenie, ktoré dokáže zlepšiť kvalitu pokožky a zároveň jej dodať hydratáciu. Mikrovpichmi sa priamo do strednej vrstvy kože aplikuje koktail vitamínov, minerálov, koenzýmov, kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, stopových prvkov, terpénov a iných látok vyberaných na mieru podľa typu a problému pleti. Tieto aplikované zmesi stimulujú množenie kožných buniek a produkciu kolagénových vlákien, ktoré vekom prirodzene miznú. Výsledkom je rozžiarenie, regenerácia a zreteľné omladenie pleti. Mezoterapia patrí medzi najobľúbenejšie miniinvazívne ambulantné zákroky estetickej chirurgie.

 • Vrásky Botulotoxin / Botox

  Vplyvom starnutia sa znižuje elasticita kože a vznikajú vrásky. Tieto však môžu vznikať aj v mladšom veku vplyvom mimiky tváre. Kvalita kože a mimika závisí aj od genetiky, je u každého iná. Niekto má väčší sklon k tvorbe vejárikov okolo očí, iný sa mračí alebo je výrazovo veľmi expresívny. Opakované pohyby časom vytvárajú vrásky. Prevenciou proti vzniku mimických vrások, najmä v hornej polovici tváre, je aplikácia botulotoxínu. Inaktivuje mimické svalstvo a vedie k jeho uvoľneniu, s estetickým efektom vyhľadenia vrások. Botox účinne rieši napríklad aj nadmerné potenie.

 • Injekčné výplne Kyselina hyalurónová

  Obľúbená miniinvazívna metóda efektívne odstraňuje prejavy starnutia — vyhladením vrások, korekciou jaziev, modeláciou kontúr a objemu tváre, zväčšením pier a celkovým omladením. Injekčné výplne sú prípravky vytvorené najčastejšie na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je telu vlastná. Na trhu existujú rôzne druhy výplní, odlišujú sa koncentráciou kyseliny hyalurónovej, jej zosieťovaním a viskozitou. Vhodnú voľbu odporučí lekár.

 • Regenerácia pleti Plazmoterapia

  Ide o miniinvazívne ošetrenie, pri ktorom sa sterilne spracovaná krvná plazma spolu s doštičkami získaná z vašej vlastnej krvi aplikuje mikrovpichmi do strednej vrstvy kože, kde spúšťa regeneračné a omladzujúce procesy. Plazma obohatená o doštičky obsahuje faktory esenciálne pre funkciu buniek ako sú živiny, vitamíny, hormóny, elektrolyty, rastové faktory a proteíny, ktoré sú potrebné pre obnovu buniek.

 • Hĺbková hydratácia a omladenie pleti Skin Booster

  Je ošetrenie, počas ktorého aplikujeme piatimi ihličkami súčasne jemne zosieťovanú kyselinu hyalurónovú do strednej vrstvy kože aplikačnou pištolou za účelom dosiahnutia hĺbkovej hydratácie, zlepšenia kvality pleti a jej rozjasnenia.
  Pred samotnou aplikáciou sa na pokožku nanesie anesteziologický krém, aby bolo ošetrenie čo najmenej bolestivé. Ošetrenie je možné realizovať celoročne, pri tenšej a dehydratovanej koži pre dosiahnutie maximálneho efektu ideálne 3 ošetrenia v mesačných intervaloch a následne na udržanie jedno ošetrenie raz za pol roka. Ošetrením dokážeme zlepšiť nielen pokožku tváre, ale aj krku, dekoltu a rúk.

 • Ošetrenie očného okolia Smooth Eye

  Neinvazívne laserové ošetrenie očného okolia, vhodné pre dámy aj pánov s jemnými vráskami a ochabnutou pokožkou v tejto lokalite, ktorí ešte nie sú vhodní alebo sa necítia na chirurgickú blefaroplastiku. Prehrievaním kože dochádza k stimulácii kolagénu, čo má za výsledok zjemnenie vrások a vypnutie očného okolia. Ošetrenie je potrebné absolvovať 3x v mesačných intervaloch mimo letnej sezóny.

 • Laserová rejuvenizácia Fotona 4D

  Je systém štyroch neinvazívnych navzájom na seba nadväzujúcich laserových procedúr na ošetrenie vonkajšej aj vnútornej časti tváre. 4D znamená ošetrenie vo všetkých smeroch a vo všetkých vrstvách kože. Ošetrenie prebieha spôsobom, ktorý umožňuje kontrakciu kolagénových vláken v celej hrúbke kože a tým ju dlhodobo spevňuje, vypína a dodáva stratený objem. Pomocou pôsobenia obidvoch vlnových dĺžok laserov Er:YAG aj Nd:YAG a štyroch rôznych režimov ošetrenia je možné dosiahnuť komplexné omladenie pleti na viacerých úrovniach tým, že ošetrenie zasiahne hlbšie, stredné aj povrchové štruktúry kože. Výsledkom je vyhladená, spevnená a svieža pokožka.

 • Odstraňovanie cievok

  Odstraňovanie cievok na tvári a tele realizujeme pomocou lasera. Prebieha prostredníctvom vlnovej dĺžky Nd:YAG. Laser produkuje svetelné žiarenie citlivé na červené farbivo - hemoglobín. Svetelný lúč prenikne k poškodnej cieve a reaguje s jej farbivom. Premenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu cievy na veľmi vysokú teplotu a tým dochádza k želanému a riadenému tepelnému poškodeniu ciev. Imunitný systém následne poškodené tkanivo vylúči z organizmu.

 • Chemický peeling TCA Peeling

  Účinná látka v závislosti od stupňa koncentrácie spôsobí odlúčenie kožného povrchu v podobe povrchového až stredne hlbokého peelingu. Dĺžka hojenia sa odvíja od koncentrácie použitého prípravku. Aplikácia je vhodná na kožné prejavy ako fotoageing, pigmentačné zmeny, vrásky, akné, strie.

 • Vyšetrenie pigmentových znamienok Dermatoskopia

  Dermatoskopia je vyšetrenie pigmentových znamienok, vďaka ktorému je možné včas odhaliť začínajúci melanóm. Neinvazívne vyšetrenie pomocou dermatoskopu umožňuje mnohonásobné zväčšenie pre posúdenie štruktúry znamienka a detegovanie podozrivých zmien.

 • Oslnivý pohľad

  Ponuka venovaná dámam, ktoré túžia rozžiariť svoje očné okolie a získať tak svieži a mladistvý vzhľad.

  ▴ ošetrenie Smooth Eye
  ▴ aplikácia peptidov do očného okolia

 • Povznášajúca krása

  Skrášľujúci balíček ošetrení pre komplexné omladenie pleti, ktorý dodá pokožke želanú pružnosť, pevnosť a hydratáciu.

  ▴ ošetrenie tváre Fotona 4D
  ▴ aplikácia Sisthaema / HarmonyCa

 • Vlasová renesancia

  Ponuka pre dámy, ktoré chcú prinavrátiť svojej korune krásy silu a vitalitu.

  ▴ ošetrenie Fotona Hairboost
  ▴ drakuloterapia

V prvom rade dbáme na spokojnosť našich klientov

Ošetrenie u p. MUDr. Viestovej je vždy profesionálne, rýchle a s citom. Jej pokojné a priateľské vystupovanie spôsobujú, že sa na každé ďalšie ošetrenie tešíte. Odporúčam ju nielen pre jej profesionálny ale aj ľudský prístup ku konkrétnemu problému.

Diana O.

Výborná skúsenosť . Profesionálny aj ľudsky skvelý pristup, zameranosť na výsledok a prirodzenosť. Navyše Mudr. Viestová má vášeň pre medicínu a stále študuje nové veci, overuje poznatky a zaujíma sa o vás. Mna odhovorili od zákroku a navrhli oveľa jednoduchšie riešenie a som fakt rada. Skvelý prístup, skvelý tím.

Zuzana Ď.

Pred dvoma týždňami som absolvovala dermatologické ošetrenie u MUDr. Viestove. Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup, príjemnú atmosféru a ochotne vysvetlenie procesu zákroku a ďalších otázok. Pani doktorku Viestovú môžem len odporučiť. Už sa teším na ďalšie príjemné stretnutie.

Zuzana M.

Ošetrenie u Mudr. Viestovej odporúčam. Jej práca je profesionálna a pedantná s ľudským prístupom. Vyzdvihujem tiež dochvíľnosť a príjemné estetické priestory. Šikovné ruky pani doktorky treba určite využiť, budete nadmieru spokojní.

Tatiana K.

Ošetrenie u pani doktorky MUDr. Viestovej v MB Clinic pôsobí ako priateľské stretnutie. Jej milé a prívetivé vystupovanie vo vás vzbudí dobrý pocit, ľudskosť a dôveru. Zároveň profesionálny prístup a vysvetlenie konkrétneho problému rozhodne, že sa úplne odovzdáte pre zákrok do jej rúk, ktorý vykonáva s citom. Odporúčam všetkými desiatimi.

Ľubomíra M.

Pani Dr. Viestovú navštevujem pravidelne a vďačím jej za to, že konečne nemusím zakrývať svoju pleť. Dva roky som chodila po rôznych kozmetikách, kožných lekároch a súkromných klinikách. Keď som prišla k pani doktorke, veľmi ma prekvapil jej osobný ale hlavne komplexný profesionálny prístup. Som nesmierne vďačná, že vďaka nej sa nám podarilo dosiahnuť pleť bez akné. Odporúčam, je veľmi milá, je to pedant, vždy poradí a všetko vysvetlí.

Erika K.

V MB Clinic som absolvoval preventívne dermatologické vyšetrenie u MUDr. Viestovej, vďaka ktorému som zistil, že sa na mojom tele nachádza aj nebezpečný karcinóm v počiatočnom štádiu. Okamžite mi odporučila chirurgické odstránenie. Následne mi jej asistentka neodkladne dohodla termín u odborníka. Vďaka vysokej odbornosti a prístupu celého tímu mám pocit, že som dostal odbornú starostlivosť na tej najvyššej profesionálnej úrovni. Rád by som vyzdvihol aj výnimočnosť interiéru kliniky, ktorý dotvára exkluzivitu prostredia.

Henrich S.

U pani doktorky Viestovej som absolvovala aplikáciu botoxu do axíl – podpazušia proti poteniu. Toto ošetrenie a jeho výsledný efekt si neviem vynachváliť a odporúčam každému. Nie že by som trpela výrazným potením, ale v lete nosím veľmi rada svetlé oblečenie, na ktorom vidno každú jednu kvapku potu. Toto ošetrenie tento problém úplne eliminovalo. Aplikácia bola veľmi rýchla a bezbolestná, aj napriek tomu, že som ju podstúpila bez predchádzajúceho natretia danej lokality anestetickým krémom. Veľmi pekne ďakujem pani doktorke Viestovej.

Jana K.

Veľmi rada by som sa podelila o svoju výbornú skúsenosť s návštevou MB Clinic. Keďže to bola moja prvá skúsenosť s estetickou klinikou ako takou, hľadala som odborný a ľudský prístup, ktorý sa mi práve tu naplnil. Návšteva tejto kliniky je skutočným zážitkom pre každú ženu, ale aj muža. Okrem nádherného priestoru tu natrafíte na veľmi milý, profesionálny a vždy ochotný personál. Konzultáciu aj samotné ošetrenie Skinbooster som podstúpila u p.doktorky MUDr. Viestovej. Jej odbornosť a individuálny prístup ma už na začiatku presvedčili, že to bude príjemná skúsenosť. Pri samotnom ošetrení sa mi to len potvrdilo a ja sa neviem dočkať na ďalšiu návštevu. Ak chcete svojej pleti a telu dopriať kvalitnú starostlivosť, rozhodne vyskúšajte služby MB Clinic.

Barbora B.
Cenník dermatologických ošetrení Otvoriť cenník

Cenník dermatologických ošetrení

 

Konzultácia50 €
Dermatoskopia50 €
Kontrolné vyšetrenie30 €
Aplikácia botulotoxínu 1 lokalita130 €
Aplikácia botulotoxínu 2 lokality220 €
Aplikácia botulotoxínu 3 lokality300 €
Aplikácia botulotoxínu oblasť žuvacích svalov (V shaping)200 €
Aplikácia botulotoxínu do oblasti lýtokod 550 €
Nefertiti lifting200 €
Gummy Smile100 €
Aplikácia botulotoxínu okolie úst40 €
Aplikácia DLIO (smutný smajlík)70 €
Aplikácia botulotoxínu bunny lines40 €
Aplikácia botulotoxínu m. Mentalis (brada)60 €
 Mezobotox tvár330 €
Mezobotox krk/dekolt330 €
Aplikácia peptidov do okolia očí150 €
Aplikácia botulotoxínu odstránenie nadmerného potenia – do 300 jednotiek350 €
Aplikácia botulotoxínu odstránenie nadmerného potenia – do 350 jednotiek400 €
Aplikácia botulotoxínu odstránenie nadmerného potenia – do 400 jednotiek450 €
Aplikácia kyseliny hyalúronovej – 0,55 ml300 €
Aplikácia kyseliny hyalúronovej – 1 ml400 €
Aplikácia HarmonyCA – 1,25 ml420 €
Aplikácia HarmonyCA – 2,5 ml840 €
Aplikácia SISTHAEMA  – 2 ml320 €
Aplikácia Radiesse – tvár/krk/dekolt/ruky (1 lokalita) – 1,25 ml420 €
Aplikácia Profhilo – tvár/krk/dekolt/ruky (1 lokalita) – 2 ml330 €
Konturácia sánky kyselinou hyalúronovou400 €
Plazmaterapia – tvár/krk/dekolt (1 ampulka)220 €
Plazmaterapia – tvár + krk + dekolt (2 ampulky)370 €
Plazmaterapia – vlasy (1 ampulka)220 €
Plazmaterapia s kyselinou hyalurónovou – tvár/krk/dekolt (1 ampulka)300 €
Plazmaterapia s kyselinou hyalurónovou – tvár + krk + dekolt (2 ampulky)550 €
Rozpúšťanie vačkov pod očami kyselinou hyalúronovou100 €
Skinbooster – krk/dekolt – 1 ml300 €
Skinbooster – tvár – 2 ml450 €
Skinbooster – krk a dekolt – 2 ml450 €
Sisthaemabooster – tvár550 €
Sisthaemabooster – krk/dekolt1,000 €
Mezoterapia – tvár/krk/dekolt200 €
Mezoterapia – vlasy100 €
Mezoterapia – vlasy balíček 6 ošetrení540 €
Retinolový peeling100 €
TCA peeling120 €
Fotona 4D – ošetrenie tváre v 4 krokoch450 €
Fotona Smooth Lifting – ošetrenie okolia úst v 4 krokoch300 €
Fotona Smooth Eyes horné viečka150 €
Fotona Smooth Eyes dolné viečka150 €
Fotona Smooth Eyes horné a dolné viečka250 €
Fotona Smooth Lips150 €
Fotona Browlift350 €
Fotona Hairboost (stimulačné ošetrenie vlasových cibuliek)150 €
Fotona Hairboost balíček 6 ošetrení (stimulačné ošetrenie vlasových cibuliek)720 €
Odstraňovanie cievok ND:YAG laser – tvár50 €
Odstraňovanie cievok ND:YAG laser – telo50 €
Odstránenie výrastku na tvári50 €
Odstránenie výrastku na tele50 €
Odstránenie výrastkov na tele do 5ks80 €
Odstránenie výrastkov na tele do 10ks140 €
Odstránenie výrastkov na tele do 20 minút180 €
 Odstránenie výrastkov na tele za každých ďalších 15 minút100 €
Aplikácia lokálnej anestézy20 €
Signature balíček Oslnivý pohľad800 €
Signature balíček Povznášajúca krása (Sistheama)1,800 €
Signature balíček Povznášajúca krása (HarmonyCA)2,000 €
Signature balíček Vlasová renesancia1,900 €

 

Ceny sú uvádzané s 20% sadzbou DPH. Cenník je platný od 1.1.2023

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov