Estetická chirurgia

Zakladateľ kliniky a renomovaný estetický chirurg MUDr. Martin Boháč stvárňuje krásu prostredníctvom chirurgického skalpela a umeleckého cítenia. Určité fyzické predispozície nezmení ani starostlivosť o telo či aktívny životný štýl. Estetická chirurgia však dokáže krásu tela, aj ducha, pozdvihnúť a vytvoriť vytúženú zmenu.

Estetická chirurgička MUDr. Magdalina Kraynina sa venuje rekonštrukcii prsníkov a modernému tvarovanie tela, teda bodycontouringu. Oblasť detskej chirurgie je jej tiež veľmi blízka. V nej sa špecializuje na chirurgiu detskej ruky.

 • Odsávanie tuku Liposukcia

  Odstránenie tuku z problémových partií je jedným z najvyhľadávanejších estetických zákrokov. Najčastejšie korigované lokality sú brucho, boky, stehná a podbradok. Operácia je nenáročná, s rýchlou rekovalescenciou a trvalým efektom. Okamžitým želaným výsledkom je krásne tvarovaná postava. Zákrok je možné realizovať aj v lokálnej anestézii. Pozn.: Liposukcia v žiadnom prípade nie je metódou na chudnutie, ale na formovanie postavy a problémových partií.

 • Odsávanie tuku a kontúrovanie Liposculpting

  Najmodernejšia technológia kontúrovania tela vlastným tukom. Ide o kombináciu precíznej liposukcie a „domodelovania“ svalov pridaním alebo odobratím vlastného tuku, čím vyniknú prirodzené kontúry svalov.

 • Operácia brucha Abdominoplastika

  Nadbytok kože a podkožia v oblasti brucha rieši abdominoplastika. Najčastejšími zákrokmi sú odstránenie ovisnutej kože, spevnenie rozostúpených brušných svalov a zastavenie procesu ďalšieho povoľovania brušnej steny. K ochabnutiu často dochádza najmä po pôrode alebo extrémnom schudnutí. Abdominoplastika je tiež účinnou metódou na odstránenie strií.

 • Operácia podbruška Miniabdominoplastika

  Šetrná chirurgická intervencia odstraňuje nadbytok kože a podkožia s tukom v oblasti podbruška, zároveň spevňuje povolené brušné svalstvo pod pupkom. Doba hojenia a rekonvalescencie po miniabdominoplastike je veľmi krátka. Okamžitý želaný výsledok je bez jedinej jazvičky v oblasti pupka a brucha.

 • Plastická operácia stehien a paží Thigh lift a Brachioplastika

  Efektívne odstraňuje kožný nadbytok po výraznom schudnutí či prirodzenom starnutí. Thigh lift a brachioplastika koriguje neesteticky pôsobiacie kožné valy a záhyby, zároveň však rieši s tým súvisiace zdravotné či hygienické problémy. Pri nadbytku tuku je možné zákrok kombinovať s liposukciou.

 • Operácia tváre Facelift

  Povolenie a pokles kože aj tvorba vrások na tvári sú prirodzenými prejavmi starnutia. Zmierniť ich možno zdvihnutím a napnutím kože tváre, tzv. faceliftom. Je to najúčinnejší spôsob ako osviežiť výraz vyhladením mimických a zjemnením nosovo-ústnych vrások. Mladistvý vzhľad má dlhodobý efekt, 8 až 10 rokov. Operáciu je možné súčasne kombinovať aj s inými estetickými zákrokmi na tvári.

 • Korekcia viečok Blefaroplastika

  Koža je v oblasti horných a dolných viečok z celého tela najtenšia. V tejto mimicky veľmi zaťaženej lokalite preto dochádza k viditeľným prejavom starnutia relatívne skoro. Blefaroplastika rieši estetický problém, odstraňuje kožné nadbytky a zlepšuje obmedzené videnie. Nenáročný zákrok je kombinovateľný s inými estetickými zákrokmi na tvári.

 • Korekcia nosa Rhinoplastika / Septoplastika

  Nos je dominantným prvkom tváre, významne ovplyvňuje jej celkový vzhľad. Odstránením vrodených alebo získaných asymetrií môžeme nielen skrášliť jeho tvar, ale aj upraviť zhoršené dýchanie. Cieľom estetickej rhinoplastiky je dokonalé vytvarovanie a zmena veľkosti nosa podľa Vašich predstáv. Úlohou septoplastiky, operácie vybočenej nosovej prepážky, je úprava zhoršeného dýchania.

 • Korekcia ušníc Otoplastika

  Mnoho žien aj mužov trápia takzvané odstávajúce uši. Tento vrodený kozmetický problém je jedným z najčastejších estetických starostí už od útleho veku. Otoplastika koriguje jednostranné a obojstranné vrodené odchýlky tvaru aj pozície ucha s cieľom prirodzeného skrášlenia.

 • Korekcia čela a obočia Browlift

  Príznaky starnutia sa môžu prejaviť vráskami na čele, poklesom obočia s nadbytkom kože v jeho okolí aj zmenou jeho tvaru a 'smutným' výrazom. Riešením je napnutie kože čela, vyhladenie vrások a úprava pozície obočia pomocou browliftu. Výsledkom je prejasnenejší výraz tváre s minimálnou invazivitou. Zákrok má dlhodobý účinok, je vhodné ho kombinovať aj s inými estetickými korekciami na tvári.

 • Zväčšenie pier Lip Augmentation

  Plné a zmyselné pery sú symbolom atraktívnosti. Úzke a nevýrazné pery možno vytvarovať dočasným spôsobom. Pri dočasných korekciách sa ako výplne používajú syntetické materiály alebo vlastný tuk. Výsledný efekt je symetrický tvar a zvodnejší úsmev.

 • Lifting hornej pery Bullhorn Lip Lift

  Plné a zdravé pery sú symbolom krásy a zmyselnosti. Horná pera však môže byť vekom, geneticky alebo vplyvom iných faktorov poklesnutá alebo úzka. Lifting hornej pery technikou Bullhorn Lip Lift trvalo podvihne hornú peru, tým opticky zväčší jej objem a zvýrazní kontúry, mierne poodhalí zuby a dodá tvári svieži vzhľad. Pery sú takto objemnejšie, plnšie, sviežo a mladistvo natrvalo a to bez výplní.

 • Korekcia podbradku / krku Neck lift

  Viditeľné starnutie v oblasti brady a krku sa najčastejšie prejavuje hromadením tuku a kožným nadbytkom. Základom estetickej korekcie je odstránenie tuku a vytvarovanie podbradku. Neck lift prináša zúženie a optické predĺženie krku, zároveň tiež omladenie línií tváre. Tento zákrok sa najčastejšie kombinuje s faceliftom, je však možné ho realizovať aj samostatne.

 • Lifting tváre Endotine

  Lifting tváre patrí medzi obľúbené zákroky s efektom celkového omladenia. Veľmi šetrný a minimálne invazívny zákrok sa realizuje pomocou špeciálnych implantátov, vkladaných pod kožu cez drobné rezy. Sú unikátne v tom, že dokážu pokožku napnúť a udržať v požadovanej zdvihnutej polohe. Koža zostane pevná a zafixovaná vďaka novovytvoreným väzivovým štruktúram, pričom následne dôjde k ich rozpusteniu. Moderná metóda tvárových implantátov Endotine dokáže spoľahlivo vyriešiť pokles obočia, ovisnutú kožu na krku, výrazné nosovo-ústne vrásky aj vpadnuté líca.

 • Výplň tukom Lipofilling

  Trendom dnešnej plastickej chirurgie je čo najšetrnejší a najefektívnejší operačný zákrok, s rýchlou rekonvalescenciou. K súčasným revolučným novinkám patrí Lipofilling. Pre zlepšenie vzhľadu tváre je ako kvalitný výplňový materiál použité vlastné tukové tkanivo. Medzi zákroky patrí vyhladenie vrások, zväčšenie pier, vyretušovanie kruhov pod očami či vyplnenie vpadnutých líc. Efekt je dlhodobý, prítomnosť dospelých kmeňových buniek v aplikovanom tuku vyvolá aj aditívny regeneračný efekt na okolité tkanivá. Veľkým benefitom pri aplikácii vlastného tuku je, že ide o materiál telu vlastný, ktorý nevyvoláva alergie.

 • Operácia pozadia Gluteoplastika

  Siluetu pozadia možno krásne formovať podľa želania. Pri nadbytku telesného tuku sa na tvarovanie využíva liposukcia, plochý zadok sa zas modeluje pomocou výplní. Tými môžu byť silikónové implantáty alebo vlastný tuk, ktorý je svojou prirodzenosťou ideálnym prostriedkom na doplnenie objemu.

 • Dupuytrenova kontraktúra

  Zhrubnutie väziva v oblasti dlane je ochorenie známe ako dupuytrenova kontraktúra. Spôsobuje stratu elasticity a obmedzenie v pohybe, čo sa prejavuje najmä neschopnosťou narovnať prsty. Vo väčšine prípadov sa toto ochorenie postupne zhoršuje. Situáciu môže s pozitívnym výsledkom vyriešiť operačný zákrok.

 • Syndróm karpálneho tunela

  Je častým ochorením ruky, hlavne v produktívnom veku. Príčinou je útlak nervu v oblasti zápästia, s následným tŕpnutím prvých troch prstov a stratou ich citlivosti. Neskôr sa môžu pridať i nočné bolesti a neschopnosť uchopiť drobné predmety. Plastická operácia uvoľní nerv, z drobného rezu v oblasti dlane, v lokálnej anestézii. Nenáročná operácia s rýchlu rekonvalescenciou prináša okamžitú úľavu.

 • Skákavý prst

  Ochorenie postihujúce šľachy ohýbačov prstov v oblasti prechodu prstu do dlane sa označuje ako skákavý prst. Najčastejšie sa prejavuje preskakovaním prstu pri jeho vystieraní, ktoré je sprevádzané výraznou bolesťou či neschopnosťou ďalšieho pohybu. Krátky operačný zákrok v lokálnej anestézii vie prstom navrátiť pohyblivosť.

 • Zväčšenie prsníkov Augmentácia prsníkov

  Zväčšenie prsníkov pomocou silikónových implantátov je vhodné najmä pre ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou pŕs alebo ich výraznou asymetriou. Rôzne druhy klinicky overených silikónových implantátov umožňujú vymodelovanie vytúženého poprsia. Augmentácia prsníkov silikónovými implantátmi patrí v dnešnej dobe k najčastejším plastickým operáciám, výsledkom sú symetrické, plnšie a krásne tvarované prsia.

 • Zväčšenie prsníkov B-Lite MESMO Augmentácia prsníkov

  M. Boháč je lídrom v aplikácii odľahčených prsníkových implantátov B-Lite na Slovenskom trhu. Svoje líderstvo potvrdil aj v historicky prvej operácii zväčšenia prsníkov pomocou nových inovatívnych silikónových implantátov B-Lite® MESMO®. Ide o jedinečné odľahčené implantáty, ktoré kombinujú odľahčený gél s pokročilou konštrukciou obalu s povrchom MESMO.

 • Zväčšenie prsníkov vlastným tukom Autoaugmentácia prsníkov

  Táto metóda prináša dvojitý efekt. Prsia sa vyplnia na želanú veľkosť vlastným tukovým tkanivom, odobratým z časti tela, kde je ho neželaný nadbytok. Zákrok je ideálny pre ženy, ktoré túžia po dokonalejšom tvare pŕs, obávajú sa však cudzorodého materiálu vo svojom tele či výrazných pooperačných bolestí. Prirodzenosť a úplná bezpečnosť sú základom autoaugmentácie. Vlastný tuk je materiál s ideálnymi vlastnosťami, po aplikácii má veľký regeneračný účinok na starnúcu kožu, pričom nehrozia žiadne jazvy. Vďaka šetrnosti, menšej bolestivosti, rýchlejšej rekonvalescencii a vysokej efektívnosti je táto operácia stále žiadanejšou.

 • Výmena prsníkových implantátov Reaugmentácia

  Prsníkové implantáty zvyčajne nie sú jednorázovou estetickou investíciou. Po určitom čase, ktorý je individuálny, je nevyhnutné ich vymeniť. Najčastejšou príčinou je prasknutie alebo poškodenie implantátu či poklesnutie poprsia. Reaugmentáciu vyhľadávajú aj ženy, ktoré nie sú spokojné s operáciou u iného plastického chirurga a túžia po úprave neželaného výsledku.

 • Zmenšenie prsníkov Redukčná mammaplastika

  Nadmerne veľké, hypertrofické prsia často nie sú len estetickým, ale aj zdravotným problémom. Podstatou redukčnej operácie je zmenšenie a zmodelovanie prsnej žľazy, odstránenie nadbytočnej kože a úprava pozície tvaru dvorca a bradavky. Tento zákrok má jednoznačne pozitívny vplyv na zdravie ženy. Prináša úľavu od bolestí chrbta, zmenšuje opuch nôh, bolesti hlavy aj ekzémy v podprsníkových ryhách.

 • Modelácia a spevnenie prsníkov Mammaplastika / Mastopexia

  Operácia poklesnutých alebo ochabnutých pŕs, mammaplastika, im navracia pôvodný tvar. Pribúdajúce roky, tehotenstvo, dojčenie či výkyvy na váhe spôsobujú zmenu tvaru prsníkov. Modelácia je vhodná najmä pre ženy, ktoré sú spokojné s veľkosťou pŕs, ale chceli by upraviť ich tvar. Zdvihnutie a spevnenie poprsia je často spojené s korekciou asymetrie, veľkosti dvorcov či pozície bradaviek. Operáciu možno kombinovať aj so zväčšením prsníkov pomocou implantátov.

 • Rekonštrukcia prsníka

  Čiastočná alebo úplná strata jedného alebo oboch prsníkov je hraničná skúsenosť, s ktorou sa žena ťažko vysporiadava. Cieľom rekonštrukcie je obnoviť vzhľad prsníka, aby bol čo najpodobnejší stavu pred operáciou, a vytvoriť stratenú harmóniu.

 • Operácia malých a veľkých pyskov Labioplastika

  Korekcia vonkajších pohlavných orgánov je jednou z najvyhľadávanješích plastických operácií. Ženám na kráse intímnej oblasti záleží, len o nej nehovoria tak otvorene. Labioplastika rieši zmenšenie malých pyskov ohanbia či úpravu ich asymetrie. U veľkých pyskov najčastejšie koriguje estetický vzhľad pri strate objemu s pribúdajúcim vekom, ten ideálne doplní aplikácia vlastného tukového tkaniva. Zákroky sú jednoduché, krátke a nekomplikované, s okamžitým efektom.

 • Zmenšenie prsníkov Gynekomastia

  Zväčšené prsné žľazy, zapríčinené vplyvom hormónov a liekov či extrémnym schudnutím, odstraňuje gynekomastia. Pri riešení je dôležitá precízna diagnostika a následne odporučená operačná korekcia. Zvyčajne dobrá rekonvalescencia a rýchly efekt prináša dlhodobý estetický výsledok.

 • Chirurgické zväčšenie penisu Penoplastika

  Plastická chirurgia vie pomôcť aj s veľkosťou, na ktorej záleží. Penoplastika zväčšuje objem a dĺžku penisu vlastným tukom, metódou lipotransfer, s predĺžením o 1,5 až 4 centimetre. Krátky zákrok prebieha v celkovej anestézii, výsledný efekt stojí za to.

 • Podmanivá Bella

  Príťažlivá ponuka pre mladé dámy, ktoré snívajú o dokonalej harmónii línií a tvarov à la Bella Hadid.

  ▴ augmentácia prsníkov pomocou B-Lite® MESMO®
  ▴ rhinoplastika alebo liposukcia
  ▴ injekčné aplikácie (zväčšenie pier / botox / mezoterapia)

 • Nadčasová krása

  Ponuka venovaná všetkým ženám, ktoré túžia zachovať si prirodzene mladistvý svieži vzhľad.

  ▴ modelácia prsníkov alebo ich augmentácia pomocou B-Lite® MESMO®
  ▴ miniabdominioplastika
  ▴ liposukcia bruško a boky
  ▴ labioplastika a femilift
  ▴ injekčné aplikácie (zväčšenie pier / botox / mezoterapia / drakulova terapia)

 • Pôvab v rozkvete

  Skrášľujúca ponuka pre zrelé dámy, ktoré si želajú znovu rozkvitnúť, žiariť a mať radosť z obdivu.

  ▴ blefaroplastika
  ▴ facelift alebo necklift / browlift
  ▴ lipofilling — výplň vlastným tukom
  ▴ liposukcia bruško, stehná a kolená
  ▴ vaginálna rejuvenizácia IntimBloom (MB)

Pooperačná fyzioterapia na klinike GYNFYZIO

Správna starostlivosť a rehabilitácia po celotelových operačných zákrokoch alebo zákrokoch v oblasti brušnej dutiny, akými sú abdominoplastika, či liposukcia, je veľmi dôležitá pre zabezpečenie dlhodobo udržateľného výsledku operácie. Spojili sme sa preto s vyhľadávanými odborníkmi v oblasti gynekologickej fyzioterapie, klinikou GYNFYZIO na čele s certifikovanou fyzioterapeutkou Mgr. Zuzanou Wolekovou, aby sme Vám spoločne poskytli čo najlepšiu pooperačnú starostlivosť a bezproblémovú rekonvalescenciu.

Prvé pooperačné vyšetrenie na klinike GYNFYZIO zdarma

V prvom rade dbáme na spokojnosť našich klientov

Mala som spadnuté viečka, po rokoch mi to začalo prekážať. Moje videnie sa zhoršovalo a na večer som cítila silné pálenie očí. Rozhodla som sa navštíviť pána doktora Boháča. Je to veľmi milý a ústretový lekár. Trpezlivo odpovedal na všetky moje otázky a svojim prístupom veľmi rýchlo ovplyvnil moje rozhodnutie. Dnes viem, že bolo správne. Moje videnie sa zlepšilo a ustúpilo aj pálenie očí a čo je podstatné, moje viečka dnes vyzerajú prirodzene. Vrelo odporúčam pána doktora všetkým, ktorí váhajú a nevedia sa rozhodnúť.

Spokojná klientka z Bratislavy

Absolvovala som operáciu u pána doktora Boháča. Všetkým vrelo odporúčam. Som maximálne spokojná s výsledkom. Prvé dni po operácii boli trošku bolestivé, ale dalo sa to zvládnuť. Pán doktor je nesmierne milý profesionál, ktorý veľmi ochotne odpovedal na každú moju otázku. Veľmi pekne ďakujem.

Petra z Banskej Bystrice

Nad operáciou som uvažovala uz minimálne 10 rokov. Potom som našla recenzie na doktora Boháča a po konzultácii a extrémne rýchlom objednaní na operáciu, som operáciu podstúpila a nemôžem byť spokojnejšia. Keby som vedela, že operácia vôbec nebolí a na sále vám pustia hudbu na želanie, už dávno by som ju absolvovala. Dokonca som mala len mierny opuch pod očami. Výsledok je úplne prirodzený, takže jediné čo ľudia teraz skúmajú je, prečo vyzeráte zrazu lepšie.

Spokojná klientka z Bratislavy

Operáciu som podstúpila s cieľom zdvihnúť bradu a kútiky okolo úst, ktoré mi v ovisnutej polohe dodávali prísny až namosúrený výraz. Pri konzultácii pán doktor navrhol urobiť aj lipotransfer – tuk z môjho brucha pridať do líc. Všetko prebehlo hladko. S výsledkom som veľmi spokojná – nielenže nepôsobim namosúrene ale pri úsmeve sa mi objavujú také šibalské „jamky v lícach“, čo mi je veľmi milé. Zo srdca ďakujem MUDr. Boháčovi a jeho tímu za profesionálny a ľudský prístup. Zlepšili mi kvalitu života.

Baška z Bratislavy

Nemohol som dýchať, mal som dolámanú nosnú prepážku, zle som spával a chrápal som. Teraz je to ďaleko lepšie a prístup, aký som zažil som už dlho nevidel. Môžem len vrelo odporučiť každému, kto má podobný problém. MUDr. Boháč a jeho prístup je príkladom pre všetkých podobných doktorov, že takto to má presne vyzerať. Želám mu len to najlepšie a ďakujem.

Miki zo Žiliny

Prácu pána doktora Boháča sledujem už dlho. Slogan „chirurg povolaním, umelec srdcom“ ho absolútne vystihuje, preto som operáciu viečok zverila práve jemu. Od prvej konzultácie bol prístup pána doktora a jeho asistentiek veľmi príjemný a profesionálny. Vysvetlil mi, ako bude zákrok prebiehať a nastavil mi očakávania ohľadne výsledku. S výsledkom som nadmieru spokojná – moja tvár posobí veselšie, viečka neťažia a navyše to vyzerá neskutočne prirodzene.

Alena z Bratislavy

Absolvovala som zmenšenie prsníkov a liposukciu. Pre MUDr. Boháča som sa rozhodla nie len na základe recenzií, po prečítaní článkov na tému prsia, jeho pôsobení v relácií premeny, ale i vzdelenia a atestácie spravili záver v rozhodnutí. Jeho charizmatický prístup a prax moje rozhodnutie len potvrdilo. Operácia dopadla veľmi dobre. Môj život sa zmenil hneď v prvých dňoch. Stratili sa bolesti na šiji a medzi lopatkami. Na svoje prsia sa viem už len usmievať. Bruško a nohy sú už teraz menšie o 4,5 litra tuku a viem, že budú časom len menšie z čoho sa nesmierne teším☺. Som rada, že som tak dlho zvažovala a našla toho správneho odborníka. Ak by som sa mala rozhodnúť ešte raz, tak neváham a zvolím si MUDr. Boháča. Ešte raz veľké ďakujem☺

Deni z Bratislavy

Ďakujem pán umelec! Od prvého stretnutia som nadobudla pocit, že som v správnych rukách. Preto neboli žiadne obavy z operácie zmenšenia prsníkov a po pár bolestivých dňoch a prebdených nocí, na ktoré som rýchlo zabudla, sa mi vrátil úsmev na tvár o to väčší. Prístup lekára a starostlivosť celého tímu je neskutočná a profesionálna. Ešte raz vďaka, že robíte ľudí krajšími a šťastnejšími. Ja rozhodne som!

Spokojná klientka z Bratislavy

B-Lite v kombinácii s prijemným doktorom Boháčom bola pre mňa tá najlepšia voľba. Moje prsia sú krásne, pôsobia prirodzene a čo je najväčšie pozitívum, nemám absolútne žiadny pocit tiaže – akoby som ich v tele ani nemala! Tento typ implantátu je hodný investície pár stoviek eur navyše, oproti tým bežným. Neľutujem, že som sa rozhodla práve pre B-Lite a zverila sa do rúk pána doktora Boháča. Má ľudský a profesionálny prístup a tiež bohaté skúsenosti vo svojom odbore.

Barbora z Trnavy

Celý život som mala malé prsia, necítila som sa dobre vo svojom tele, nízke sebavedomie bolo samozrejmosťou. Po prečítaní viacerých recenzií som sa rozhodla pre augmentáciu u MUDr. Boháča.
Na konzultácií mi pán doktor vysvetlil, čo je pre mňa najvhodnejšie. Už po 48 hodinách po zákroku som zvládala ľahké domáce práce alebo prechádzku s mojou ročnou dcérou. Vďaka šikovným rukám pána doktora Boháča je moje sebavedomie na správnom mieste. Ak sa zveríte do rúk pána doktora tak nebudete nikdy ľutovať, bolesť zmizne veľmi rýchlo. S výsledkom som nad mieru spokojná 😊😊😊

Spokojná klientka z Bratislavy

Prístup pána doktora bol dokonalý, poradil, odporučil. Operácie som sa bála ako čert kríža, s odstupom času naozaj neviem prečo 😉 Na druhý deň som doma vysávala, varila a sedela na káve. Bolesti absolútne skoro žiadne, už po 3 dňoch som sa cítila akoby som sa s nimi narodila. Pán doktor Boháč je veľký odborník, prsia mám na vlas rovnaké, krásne, nie sú vulgárne ale krásne decentné presne také, aké poradil, aby sa mi hodili k mojej postave.

Zuzana z Bratislavy

Vďaka rôznym okolnostiam som sa rozhodla pre zväčšenie prsníkov. Vyhľadala som si pána doktora podľa mena a po prvom prezretí stránky a jednotlivých zákrokov som mala vo výbere jasno. Výsledok je neopísateľný, prsia naozaj naozaj pôsobia neskutočne prirodzene. Je mi potešením, že som si Vás vyhľadala, zverila sa Vám do rúk a vy ste mi do bodky naozaj splnili to, o čom som niekoľko rokov len snívala.
Ste naozaj TEAM, s veľkým ♥. A ja vám všetkým zo ♥ ďakujem a prajem čo najviac spokojných klientov, nech im všetkým vyčaríte ten pocit spokojnosti a radosti.

Ivet z Bratislavy

Pôvodne som išla iba na konzultáciu liposukcie brady a som 10 dní po liposukcii brady, bruška, vnútorných stehien a kolien! To je výsledok bezhraničnej dôvery k pánu doktorovi: NAJLEPŠÍ PROFESIONÁL a najľudskejší slovenský odborník v plastickej chirurgie. Úsmev, ktorý ho sprevádza kompletizuje jeho výnimočnú osobnosť bez samoľúbosti, nafúkanosti. 100 % výsledok je tak krásno-úžasný, že toto bol najkrajší darček k môjmu odchodu do dôchodku. Ľutujem jedine, že som to nespravila skôr. Z celého srdca VĎAKA doc. MUDr. Boháč PhD. a ďakujem každému, kto sa podieľal na mojom zákroku.

Anna zo Žiliny

U pána doktora Boháča som podstúpila liposukciu stehien a brucha nakoľko na tieto partie nezaberalo ani cvičenie. Bola som príjemne prekvapená rýchlym termínom konzultácie aj zákroku, perfektnou komunikáciou s jeho veľmi milou ochotnou asistentkou a samozrejme prístupom a profesionalitou pána doktora. S výsledkom aj pooperačnou starostlivosťou som veľmi spokojná, pána doktora odporúčam každému, kto zvažuje estetický zákrok.

Spokojná klientka z Bratislavy

Touto cestou by som sa chcela poďakovať MUDr. Martinovi Boháčovi. Vysoko si cením jeho profesionálny prístup pri vykonávaní jeho práce od prvej konzultácie, samotného operačného zákroku, ako aj záujem o pacienta po zákroku. Pred 2 mesiacmi som podstúpila abdominoplastiku a korekciu hernie s výraznou diastázou po dvoch sekciách. S výsledkom som veľmi spokojná.

Michaela z Bratislavy

S celkovým výsledkom mojej operácie brucha a prsníkov som veľmi spokojný. Človek si musí zvyknúť na nové telo, keďže som bol 20 rokov obézny. Schudol som 56 kg ale bez pomoci a operácie u MUDr. Martina Boháča by to nemalo ten správny estetický efekt. Kožu by som mal ovisnutú a veľmi ma to obmedzovalo vo všetkých činnostiach. Prvý krát som bol operovaný, bál som sa aj tešil, prvé dni treba prekonať, rany sa hoja rýchlo. Pán doktor Vás na všetko pripraví je sympatický, aj sme sa zasmiali. Keď som bol doma z nemocnice a mal som problém, vždy mi pán doktor poradil. Môžem len vrelo odporúčať a poďakovať k výbornej zmene v mojom živote.

Miroslav z Banskej Bystrice

Koncom februára som podstúpila kombinovaný zákrok – korekcia diastázy a abdominoplastiku. Dr. Boháč mi všetko podrobne vysvetlil, je vidno, že je skúsený plastický chirurg. Veľká vďaka patrí pánovi doktorovi a celému tímu za profesionálny a ľudský prístup. Aj napriek malým komplikáciám počas rekonvalescencie sa všetko výborne zahojilo a s výsledkom som veľmi spokojná, pána doktora môžem iba odporučiť. Je to veľmi príjemný, ústretový človek, ktorý vie čo robí.

Janey z Nemecka

Pána doktora Boháča som oslovila s nie bežnou požiadavkou – aplikácia botoxu do dlaní z dôvodu ich nadmerného potenia. Po dohodnutí termínu prebehla samotná aplikácia botoxu, ktorá trvá skutočne pár minút. Pre niekoho môže byť tento zákrok mierne nepríjemný, skutočne však iba mierne – vpichy nie sú (z môjho pohľadu) hlboké a zákrok trvá naozaj pár minút. V tejto súvislosti si dovolím skutočne poďakovať a vyzdvihnúť prácu pána doktora Boháča ako aj jeho asistentky Zuzky. Ochota vysvetliť všetko potrebné, zodpovedať aj banálne otázky, ktoré pre mňa ako laika boli dôležité, záujem o pacienta, odborné ošetrenie a predovšetkým ľudský prístup je presne to, s čím som sa tu stretla.

Alexandra z Bratislavy
Cena zákrokov estetickej chirurgie je tvorená individuálne, po osobnej konzultácii s MUDr. Boháčom. Dohodnime si konzultáciu
Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov