Gynekológia

Kondícia intímnych partií výrazne ovplyvňuje kvalitu bytia. Vnútorné omladenie s procedúrou IntimBloom MB prináša úžasný efekt — spokojnosť a sebavedomie. Gynekológ s citlivým prístupom, odborník na urogynekológiu a garant ošetrenia IntimBloom MUDr. Matej Böhmer Vám rád pomôže dostať Váš život do harmónie aj v intímnej oblasti.

 • IntimBloom Vital MB Vaginálna laserová rejuvenizácia

  Zmyslom vaginálnej rejuvenizácie je pozdvihnúť kvalitu života. A to isté je aj cieľom procedúry IntimBloom Vital MB. Má pozitívne účinky pri uvoľnení svalstva intímnych partií, zväčšenom pošvovom vchode, pocite sucha, svrbenia a iritácie intímnej oblasti. Terapia spočíva v obnovení pružnosti a spevnení vnútorných slizníc vďaka pôsobeniu lasera, ktorý podporí tvorbu kolagénu a elastínu. Súčasťou procedúry je aj aplikácia kyseliny hyalurónovej vo forme krému alebo čapíkov pre skvalitnenie hydratácie a mikroflóry v intímnej oblasti.

 • IntimBloom Inconti MB Vaginálna laserová rejuvenizácia

  Tento zákrok je zameraný na liečbu ľahkej až stredne ťažkej formy stresovej inkontinencie. Pomáha obnoviť elastické zložky tkaniva, tvorbu kolagénu a regeneruje vnútorné tkanivo. To má za následok spevnenie panvového dna a zlepšenie opory vnútorných orgánov. Procedúra IntimBloom Inconti MB vracia komfort, vnútorný pokoj a slobodu. Súčasťou procedúry je aj aplikácia kyseliny hyalurónovej formou krému alebo čapíkov pre skvalitnenie hydratácie a mikroflóry intímnej oblasti.

 • IntimBloom Premium MB Vaginálna laserová rejuvenizácia

  Spája výhody liečby IntimBloom Vital MB, ktorá sa postará o obnovenie pružnosti, spevnenie a zlepšenie hydratácie pošvovej sliznice, s omladením vzhľadu vonkajšej časti intímnych partií. Injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej zabezpečí vyhladenie vrások a vyplnenie objemu veľkých pyskov ohanbia. Výsledkom je komplexná regenerácia intímnych partií vo vnútri aj navonok.

 • Implementácia vaginálnej pásky TVT-O

  Operačná metóda zameraná na odstránenie, prípadne výrazné zníženie ťažkostí s únikom moču, pri stresovej inkontinencii. Vykonáva sa zavedením špeciálnej teflónovej pásky pod močovú rúru tak, aby jej poskytla oporu pri náhlom zvýšení vnútro-brušného tlaku, napríklad pri kašľaní, kýchaní alebo cvičení.

 • Ako prebieha ošetrenie?

  Ošetrenie pozostáva z troch sedení s mesačnými prestávkami. Aplikácii laseru predchádza dôsledná konzultácia. Laser je aplikovaný pomocou sterilnej vaginálnej sondy, ktorá zabezpečí postupné a kompletné ošetrenie vaginálnej sliznice. V závislosti od typu ošetrenia procedúra trvá cca 10-15 minút, počas ktorej lekár postupne trikrát obkrúži celú plochu sliznice z vnútra až k okraju pošvového vchodu. Celý čas komunikuje lekár s pacientkou, čím vie dosiahnuť maximálnu intenzitu a efektivitu rejuvenizácie a zároveň zabezpečiť prakticky bezbolestnosť celého procesu.

 • Je ošetrenie bolestivé?

  Ošetrenie je pre väčšinu pacientok bezbolestné. Počas ošetrenia lekár celý čas s pacientkou komunikuje, aby sa ubezpečil, že je zachovaný jej maximálny komfort.

 • Aké vyšetrenia predchádzajú samotnému zákroku?

  Vaginálna rejuvenizácia nevyžaduje žiadne predchádzajúce vyšetrenie, stačí aby bola vykonaná mimo menštruačného krvácania a pacientka netrpela v dobe aplikácie gynekologickým zápalom.

 • Ako dlhá trvá rekonvalescencia po ošetrení?

  Keďže erbiový laser nespôsobuje poranenie slizníc a pôsobí terapeuticky v hĺbke tkaniva, rekonvalescencia je minimálna a regeneračný proces sa spúšťa okamžite. V priebehu niekoľkých dní je pošva úplne zahojená a naplno spustená regenerácia tkanív.

 • Pocítim po ošetrení aj zlepšenia v oblasti sexuálneho života?

  Áno, jedným zo žiaducich účinkov liečby je výrazné zvýšenie libida a skvalitnenie sexuálneho života.

 • Pomáha toto ošetrenie zmierniť suchosť pošvy?

  Suchosť pošvy je jednou z indikácií na absolvovanie ošetrenia. Pôsobením erbiového laseru na sliznicu pošvy sa spúšťa rejuvenizačný proces – obnova kolagénu, elastínu a revaskularizácia sliznice.

 • Kedy vidím prvé zmeny k lepšiemu?

  Pre maximálny účinok sa odporúča absolvovať ošetrenie počas troch sedení. Z praxe a dostupných zdrojov vieme, že po prvej aplikácii je efekt liečby okolo 30-40 %, no už po druhom sedení hovoríme o dramatickom až o 80% ústupe ťažkostí, resp. skvalitnení intímneho života. Niekoľko týždňov po poslednej aplikácii môžeme očakávať maximálny možný efekt liečby. Pri vaginálnej rejuvenizácii hovoríme o dlhodobo efektívnej liečbe s pozitívnym účinkom trvajúcim niekoľko rokov.

 • Ako dlho nemôžem mať po ošetrení sexuálny styk?

  Odporúča sa vyhýbať sexuálnemu styku týždeň po ošetrení.

 • Môže mať použitie lasera nežiaduce účinky?

  Po zákroku sa prakticky ihneď spúšťa regenerácia tkaniva, nastupujú jej pozitívne účinky. Preventívne je vhodné týždeň po aplikácii sa vyhýbať sexuálnemu styku a nekúpať sa. Výnimočne sa môže objaviť slabé svrbenie a pocit suchosti v súvislosti s hojením vaginálnej sliznice po ošetrení erbiovým laserom.

Gynekologická fyzioterapia na klinike GYNFYZIO

Komplexná starostlivosť o intímne partie je pre zabezpečenie dlhodobo udržateľného výsledku vaginálnej rejuvenizácie veľmi dôležitá. Spolupracujeme preto s vyhľadávanými odborníkmi na oblasť gynekologickej fyzioterapie na klinike GYNFYZIO, ktorú vedie certifikovaná fyzioterapeutka Mgr. Zuzana Woleková, aby sme Vám pomohli k udržiavaniu želaného výsledku ošetrenia.

V prvom rade dbáme na spokojnosť našich klientok

Ošetrenie IntimBloom som absolvovala 3x na základe odporúčania pána doktora Böhmera ako riešenie mojich pretrvávajúcich zdravotných problémov pri menopauze (silná bolesť počas styku a následné krvácanie). Moja osobná skúsenosť je, že už po prvom ošetrení sa problémy zmiernili a po treťom úplne zmizli. Trvá to cca 15-20 minút, chvíľami je to nepríjemné, ale dá sa to v pohode vydržať. Kvalita môjho manželského života sa vďaka tomuto zákroku vrátila do obdobia pred menopauzou. Určite odporúčam každej žene s podobným problémom.

Henrieta B.

Absolvovala som ošetrenie IntimBloom u MUDr. Böhmera a musím konštatovať, že:
1) ženy, smelo do toho. Treba zahodiť všetky predsudky, obavy a ostych
2) nečakajte, že sa Vaše trápenie vyrieši samo. Ja som čakala, pochybovala, overovala, študovala. A hanbila sa so svojim problémom zdôveriť. Človek radšej prestane poskakovať, cvičiť, “rehotať sa”, len aby nedošlo k “nehode”. Omyl. Pán doktor Böhmer vie týmto ošetrením výrazne pomôcť.
3) výsledky sa dostavia veľmi rýchlo už po prvom ošetrení
4) celé ošetrenie je veľmi podobné gynekologickému vyšetreniu (vaginálnemu ultrazvuku), nebolí, trochu miestami cítiť teplo. Naozaj nič tragické.
Za mna vravím treba ísť, ak niekto tento problém má. Ja za seba veľmi pekne ďakujem.

Renáta B.

Absolvovala som ošetrenie IntimBloom u MUDr. Böhmera. Keďže som po troch tehotenstvách, z toho jednej sekcii a dvoch spontánnych pôrodoch, pociťovala som diskomfort v súvislosti s veľmi miernou stresovou inkontinenciou a hlavne s pružnosťou a vlhkosťou vaginálnych slizníc. Rozhodla som sa preto vyskúšať ošetrenie IntimBloom. V propagačných materiáloch sa uvádza, ako efekt ošetrenia, dlhodobé zlepšenie uvedených problémov. Absolvovala som už všetky 3 ošetrenia, z ktorých zákrok pozostáva a musím povedať, že to u mňa skutočne funguje. Najväčší rozdiel a zlepšenie som pocítila po prvom ošetrení, kedy to bolo odrazu „wau“, lebo som sa cítila ako pred prvým tehotenstvom – žiadna suchosť, žiadna inkontinencia, dokonca mierne zlepšenie aj vonkajšieho vzhľadu pošvy.Ošetrenie vrelo odporúčam každej žene, ktorá má za sebou tehotenstvo/-á, prípadne ktorá trpela opakovanými zápalmi, ktoré jej spôsobili zhoršenie vaginálneho prostredia. Skutočne to funguje!

Klaudia V.

Vaginálna rejuvenizácia u MUDr. Böhmera bolo najlepšie rozhodnutie. Nevedela som ani čo ma čaká, ani čo môžem očakávať ale vedela som, že musím niečo urobiť pre moje zdravie. Dnes už viem, že som urobila to najlepšie rozhodnutie – ošetrenie je nebolestivé a s úžasným lekárom, ktorý je veľmi citlivý a chápavý. Cítim sa opäť ako zdravá žena – zo srdca ďakujem.

Spokojná klientka

Pred časom som absolvovala ošetrenie IntimBloom u MUDr. Böhmera v MB Clinic. Toto ošetrenie môžem odporučiť všetkými desiatimi. Výsledky sú citelné už po prvom ošetrení. MUDr. Böhmer je veľký profesionál s ľudským prístupom, odstráni vaše obavy a strach. Ošetrenie je takmer bezbolestné a veľmi účinné. Priestory MB Clinic v Starom meste ma očarili. Prístup personálu a klientský servis je na 100 percent. Som veľmi spokojná a odporúčam každej žene.

Michaela K.
Cenník gynekologických ošetrení Otvoriť cenník

Cenník služieb

Gynekologické ošetrenia Dĺžka ošetreniaCena
Vstupná konzultácia15 minút50 €
Ošetrenie IntimBloom30 minút400 €
Implementácia vaginálnej pásky45 minút2,000 €
Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov