Permanentný make-up

Pri aplikácii permanentného make-upu u nás na klinike kladieme dôraz na jemnosť a prirodzenosť, tak aby výsledný efekt podčiarkoval krásu ženy a dodal sebavedomie. Permanentný make-up ponúka možnosti prirodzeného zvýraznenia alebo dotvarovania obočia, či pier. Je ním taktiež možné vytvoriť realistické 3D tetovanie prsných dvorcov a bradaviek a tak pomôcť ženám - onkologickým pacientkam, ktoré prekonali rakovinu, mastektómiu a následnú rekonštrukciu prsníka. Túto techniku možno použiť aj po modelácii prsníkov, či potrebe prekrytia jazvičiek. Nielen skúsená, ale i priateľská odborníčka v tejto oblasti, Jana Svarínová, Vám pomôže zvoliť to najlepšie riešenie pre Vás.

 • Mikropigmentácia obočia Hairstrokes Hairstrokes

  Každá žena túži mať obočie vždy upravené a pritom prirodzené. Riešenie ponúka v súčasnosti najžiadanejšia metóda úpravy obočia tzv. Hairstrokes technika. Ide o semi-permanentné tetovanie, ktorého výsledkom je veľmi realistická chĺpková štruktúra obočia. Ide o inovatívnu prístrojovú techniku, ktorá je veľmi šetrná k pokožke a je vhodná pre všetky typy pleti.

 • Mikropigmentácia obočia PowderBrows PowderBrows

  PowderBrows alebo púdrové obočie je metóda úpravy obočia, pri ktorej sa pomocou tetovacieho strojčeka do povrchovej vrstvy pokožky vpravuje postupne, vrstvením pigment. Výsledkom je prirodzene pôsobiace a upravené obočie bez ostrých kontúr. Táto technika je vhodná pre všetky typy pleti a vekové kategórie.

 • Mikropigmentácia pier Aquarelle Lips Aquarelle Lips

  Tetovanie pier technikou Aquarelle lips alebo tzv. Lip Blush. Ide v súčasnej dobe o veľmi žiadanú techniku, ktorej cieľom je obnoviť prirodzenú farbu a kontúru pier. Táto metóda rozžiari prirodzenú farbu pier, dodá na pôvabe a dokáže pery taktiež jemne opticky zväčšiť.

 • 3D tetovanie prsných dvorcov a bradaviek Areola Tattoo

  Realistické 3D tetovanie prsných dvorcov a bradaviek pre ženy po mastektómii a následnej rekonštrukcii prsníka. Vytetovanie prsného dvorca s bradavkou umocní prirodzený vzhľad prsníka. Túto techniku možno použiť aj po úprave prsníkov a potrebe prekrytia jazvičiek.

 • Farbenie obočia Henna Henna

  Henna je prírodné farbivo, ktoré nielenže prináša obočiu úžasnú definíciu a výraznú farbu, ale má schopnosť obnoviť slabé a poškodené chĺpky a pomáha priniesť prirodzený objem. Farbenie obočia s hennou poskytuje efekt podobný permanentnému make-upu. Ide o skvelú alternatívu na úpravu obočia pre klientky, ktoré nemôžu alebo nechcú podstúpiť tetovanie.

V prvom rade dbáme na spokojnosť našich klientov

Pre úpravu obočia u Janky som sa rozhodla na základe fotiek, na ktoré som natrafila pri hľadaní. Bola som milo prekvapená aká šikovná, precízna a milá táto žienka je. Mať pekne spravené obočie nie je len o znalosti ako tetovať, Janka ma skutočne šikovné ručičky, ktoré vám vyčarujú nádherné formované obočie presne šité na mieru k vašej tvári a okrem toho, je to veľmi milá a príjemná osoba. Skutočne odporúčam jej služby, nebudete ľutovať.

Katarína D.

Pani Janku mi odporučila kolegyňa z práce, ktorá bola s úpravou obočia veľmi spokojná. Ja sama mám rovnakú skúsenosť. Pani Janka je veľmi milá, príjemná a veľmi šikovná osôbka. Obdivujem jej trpezlivosť a precíznosť. Moje obočie je krásne a prirodzené. Maximálna spokojnosť. Môžem len odporučiť. Ešte raz veľká vďaka.

Jana K.

S tetovaním obočia „microblading“ som bola nad mieru spokojná, výsledok tetovania bol nad moje očakávanie. Myslím si, že s prístupom p. Janky, jej citom pre precíznosť, detailnosť, ako aj s komunikáciou o zákroku a všetkým čo so zákrokom súviselo, výsledok iný byť ani nemohol. Všetkým môžem len p. Janku odporučiť všetkými desiatimi.

Spokojná klientka z Bratislavy

Janka je neskutočne milá a príjemná osôbka a absolútna profesionálka. Som nesmierne rada, že som si na microblading obočia vybrala prave ju. Moje obočie je teraz dokonalé. Celý priebeh „zákroku“ a následnej starostlivosti mi podrobne vysvetlila. K Janke tiež chodím pravidelne na LashLift, ktorý krásne zvýrazní a vytočí mihalnice. Spolu s obočím tak tvár vyzerá upravene a prirodzene aj bez použitia make-upu. Vidno, že Janka robí svoju prácu s nadšením a na výsledku to vidno na 100%. Janku môžem každému len odporučiť.

Eva T.

Pani Janku Svarinovú vrelo odporúčam. S výsledkom som nadmieru spokojná, obočie je nádherne a prirodzené. Pani Janka ma profesionálny prístup, celý zákrok mi podrobne vysvetlila a výsledok stojí zato!

Spokojná klientka z Trnavy
Cenník permanentného make-upu Otvoriť cenník

Cenník permanentného make-upu

Permanentný make-upDĺžka ošetreniaCena
Konzultácia0,5 h50 €
Mikropigmentácia – obočie3,5 h450 €
Mikropigmentácia – pery3,5 h450 €
Obočie – farbenie Henna1 h30 €
Mikropigmetácia – areola – jedna strana3 h350 €
Mikropigmetácia – areola – dve strany4,5 h600 €
Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov