Kozmetika

Kozmetické ošetrenie dodá pleti potrebnú hydratáciu, vitamíny a uvoľnenie. Pleť bude rozžiarená, vyčistená, hydratovaná a oddýchnutá. Zároveň vie pripraviť Vašu pokožku na plánovaný operačný zákrok, ako aj dodať pleti potrebnú starostlivosť po zákroku. O kozmetické procedúry sa u nás stará odborníčka s dlhoročnou praxou - erudovaná a skúsená Katarína Furdová.

 • Vstupné kozmetické ošetrenie a diagnostika pleti

  Prvému ošetreniu predchádza diagnostika pleti. Ako prví na Slovensku poskytujeme dôkladnú diagnostiku a kozmetické ošetrenie profesionálnej americkej kozmetickej značky ZO® Skin Health.

 • Kozmetické ošetrenie dennej starostlivosti

  Hydratovaná, vyživená a prekrvená pokožka je pripravená odolávať vonkajším vplyvom, lepšie reagovať na prípadné zásahy a regenerovať sa. Kozmetické ošetrenie je navrhnuté podľa individuálnych požiadaviek pleti. Samozrejmosťou je aj edukácia, nastavenie dennej rutiny a plánu dlhodobej starostlivosti o Vašu pleť.

 • Mikrodermabrázia

  Je neinvazívny kozmetický zákrok, ktorý odstraňuje povrchovú vrstvu kože zloženú z odumretých buniek. Jemným mechanickým peelingom sa z kože odstraňuje zrohovatená vrstva a súčasne sa stimuluje obnova hlbšej vrstvy kože.

 • Chemický peeling

  Chemickým peelingom vieme docieliť omladenie, prejasnenie a jemné vypnutie pokožky. Zjemňuje pórovitosť pokožky a zároveň ju výborne prípraví na leto vďaka odstráneniu starých buniek a následnej hydratácii.

V MB Clinic dôverujeme vedeckým poznatkom, inovatívnemu prístupu a kontinuálnemu vzdelávaniu v oblasti starostlivostí o pleť. Preto Vám, ako prvá klinika na Slovensku, ponúkame diagnostiku a ošetrenie pleti prémiovou značkou ZO® SKIN HEALTH. Hlavný princíp komplexnej starostlivosti o pleť je systematický trojfázový prístup.

 • 1. krok GETTING SKIN READY®

  Zdravie pokožky je potrebné budovať od základu. Čistú pleť získate bez ohľadu na jej typ tým, že ju maximálne ozdravíte a vrátite späť do rovnováhy. GSR® je nevyhnutným prvým krokom na dosiahnutie zdravej pokožky. Jedná sa o jednoduchý systém čistenia, exfoliácie a tonizácie. Tieto tri kroky vo vzájomnej synergii obnovujú zdravie pokožky a prispievajú k maximálnej účinnosti akýchkoľvek preventívnych alebo korektívnych produktov.

 • 2. krok PREVENCIA A KOREKCIA

  Produkty určené na riešenie konkrétnych problémov pokožky. Zahŕňajú najrôznejšie riešenia od programu každodennej preventívnej starostlivosti, ktoré pleť udržujú zdravú a bránia budúcemu poškodeniu, až po intenzívnejšie programy zamerané na korekciu a obnovu pokožky.

 • 3. krok OCHRANA

  Prípravky ZO® na ochranu proti slnku sú podložené vedeckými štúdiami a ponúkajú ten najširší a najkomplexnejší možný rozsah ochrany proti slnku. Pokroková technológia Triple-Spectrum Protection® chráni pokožku pred UVA/UVB žiarením, vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEV) a infračervenými lúčmi (IR-A).

Cenník kozmetických ošetrení Otvoriť cenník

Cenník kozmetických ošetrení

Kozmetické ošetreniaDĺžka ošetreniaCena
Vstupné profesionálne kozmetické ošetrenie2 h200 €
Ošetrenie dennej starostlivosti1,5 h150 €
Vstupná konzultácia a diagnostika0,5 h50 €
Mikrodemabrázia – jedno ošetrenie0,5 h45 €

 

Dohodnime si konzultáciu
Súhlas na spracovanie osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo sa udeľuje na dobu neurčitú alebo do odvolania súhlasu. Viac informácií nájdete v zásadách spracúvania osobných údajov.
Poučenie o spracúvaní osobných údajov